Трансатлантика

Круїз через Атлантику виконуються, як правило, від берегів Європи в Америку або назад. До авіаційної ери це було найпопулярнішим напрямком пасажирських перевезень. Сьогодні в еру авіаперевезень трансатлантика втратила колишню затребуваність як транспортного маршруту, проте міцно влаштувалася в популярних круїзних напрямках.

Круїзи з перетином Атлантичного океану найчастіше виконуються в міжсезоння, коли лайнери йдуть з Європи і Середземноморського басейну в Карибський восени і повертаються по весні. При цьому сучасні маршрути стали куди більш цікавими, поповнившись колоритними містами США і Європи: Іспанії, Італії, Англії та Португалії.

Подорожі в західному напрямку стартують зі Старого світу: Барселони, Чивітавеккьї (порту Риму), а також портів Великобританії. У східному відправляються з Форт-Лодердейл, Бостона, Майамі і Нью-Йорка або міст Карибського басейну. Залежно від маршруту вони можуть зайняти 5-6 або 14 днів. Короткий північний проходить через східний район Канади і Ісландію, тривалий південний, форсуючи Азорский і Канарський архіпелаг. Компанія «« Круізи.юа »пропонує безліч круїзів з перетином Атлантики від доступних масових до елітних і ексклюзивних. Ви завжди зможете знайти подорож мрії!


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту