Вітрильники

Для поціновувачів романтики та класичних морських романів є надзвичайна можливість відчути хвилюючі відчуття справжньої морської пригоди.
Стоячи на відкритій палубі, відправляючись  із порту, вдихати свіже морське повітря та спостерігати за підняттям вітрил під чаруючи звуки класичної музики – це залишиться найяскравішим спогадом вашої відпустки. Тож зрозуміло, чому круїзи на вітрильниках так до вподоби молодятам та закоханим незважаючи на вік.
Зануритися ще більше в атмосферу традиційного мореплавання можливо, прийнявши участь в піднятті цих самих вітрил та керуванні кораблем. Тикові палуби, білосніжні вітрила, справжній капітанський штурвал, звуки ринди, мармурова обробка в інтер’єрі – неповторний стиль круїзів під вітрилами.
На борті вітрильників вам не буде заважати голосна музика, розслаблена та романтична атмосфера буде супроводжувати вас протягом всього круїзу, то що тут ви не знайдете концертних залів , анімації та галасливих заходів. Лиш іноді на борті вітрильників відбуваються розважальні заходи на відкритій палубі біля барів.
Невеликі розміри вітрильників дають можливість заходити в такі куточки миру, де немає доступу великим круїзним лайнерам. Облиште спогади що до стомлюючих стоянках в мегаполісах, маршрути круїзів на вітрильниках більш нагадують морський відпочинок: загублені пляжі, відокремлені бухти, де ваш корабель кине якір, та надасть можливість насолоджуватись стрибками в море прямо з палуби.


Круїзи на вітрильниках – вишуканий відпочинок, де тісно сплетені класичні традиції та сучасні технології, проте немає необхідності в дотриманні формального одягу на борті, повсякденний елегантний стиль – ось як можливо охарактеризувати життя в круїзах на вітрильниках.
Відправитись в круїз пуд вітрилами можливо разом з круїзними компаніями: класу Стандарт - Star Clippers , класу Преміум WindStar Cruises -, а також компаніями класу Люкс - Sea Cloud Cruises и Company du Ponant.


Star Clippers Compagne du Ponant   Windstar Cruises Sea Cloud Cruises