Клас Стандарт


Компанії цього класу запропонують відпочинок для будь-якого клієнта: від комфортабельних внутрішніх кают, за досить низькими тарифами, до закритих зон з розкішними сьютами. Головними відмінними рисами кораблів цього класу є великі розміри та велика кількість розваг і можливостей. Щовечора проводяться різні шоу-програми у стилі Лас-Вегаса, за участю приголомшливих артистів, якості та видовищності вечірніх шоу-програм приділяється особлива увага.


Великі розміри кораблів дозволяють розміщувати численну розважальну інфраструктуру: багатоярусні спортивні майданчики, аквапарки зі справжніми гірками, доріжки для боулінгу, казино, фітнес-центри, численні магазини, створюють з корабля справжній плавуче місто в мініатюрі. Саме різноманітність розваг забезпечують цьому класу відданих клієнтів, багато з яких вважають за краще круїзи саме  на цих кораблях, вибираючи доступний для них рівень комфортності кают, а в деяких круїзних компаніях додатково і клас обслуговування.

У вартість круїзу включено основні опції: харчування (основний ресторан та ресторан зі шведським столом, з напоїв, як правило, - чай, кава, вода, холодний чай), розваги на борту, користування басейнами, джакузі, шезлонгами і т.д. Додатково оплачуються всі напої, не включені у вартість, чайові на борту, харчування в фірмових та альтернативних ресторанах.
Окремо слід наголосити, що відпочинок в круїзах таких компаній чудово підходить для сімейного відпочинку, тому що багатий на розваги для дітей будь-якого віку та батьків. Для сімейної подорожі пропонуються спеціальні категорії кают, що вміщають від 4-х чоловік, як правило, зі збільшеною площею, зручно розташовані поруч з дитячими зонами на кораблі. Для маленьких мандрівників на борту відкриті дитячі клуби, влаштовуються спеціальні вистави, пропонується дитяче меню, доступні різні послуги з нагляду за дітьми (за окрему плату).
Для батьків буде приємною і цінова політика: в круїзи деяких компаній діти можуть  відправитися навіть безкоштовно або за символічну плату, оплачуючи тільки портові збори.
Якщо ж ви подорожуєте один без компанії, клас Стандарт - виразно Ваш вибір, на багатьох кораблях існують спеціальні каюти для тих, хто вирушає в круїз самостійно або спеціальні тарифи, які передбачають відсутність доплат за одномісне розташування в подорожі.
Представниками даного сегмента є американські - Norwegian Cruise Line, Princess Cruises, Royal Caribbean і Disney Cruise Line, а також італійські - Costa Cruises і MSC Cruises.


NCL MSC Crusies Royal Caribbean Costa Cruises
Celestyal Cruises Disney Cruises Carnival Princess Cruises