Південна Америка

Південна Америка - дивовижний край з багатою народною культурою, яскравою природою і розкішними пляжами. Подорожі по регіону занурюють в атмосферу вічного літа з пишно квітучими тропіками і вражаючими земними ландшафтами. Полонять запальними ритмами, гучними народними святами і сліпучими посмішками місцевих жителів.

Південна Америка вражає контрастом колоритних селищ і динамічних мегаполісів, жарких пляжів і крижаного царства Антарктики. Інтригує таємницями загублених міст войовничих Інків і мрійливих містиків Майя, що є сусідами з пам'ятниками португальського і іспанського панування.

Подорожі по Південній Америці стартують в Буенос-Айресі, Кальяо (Ліма), Вальпараїсо (Сантьяго) і в Ріо-де-Жанейро. І включають зупинки в найбільших осередках культури: Параті, Монтевідео, Порт-Стенлі, Пунта-Аренас і Ушуайя. Високий сезон триває з листопада по травень, в цей час в регіоні панує м'яка, помірно спекотна погода.

Відкрийте Південну Америку разом з «Круізи.юа»

Наша компанія може організувати незабутню подорож по регіону. «Круізи.юа» володіють:
• Великою базою пропозицій по кожному напрямку: від доступних круїзів класу стандарт до ексклюзивних вояжів на вітрильниках.
• Можливістю організації додаткової екскурсійної програми в будь-якому порту заходу за маршрутом.
• Детальними знаннями особливостей кожної компанії і великим досвідом підбору круїзів.

Звертайтеся до наших менеджерів за телефонами або приходьте до офісу в Києві, ми завжди раді гостям!

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту