Silversea Cruises

Silversea - круїзна компанія класу люкс, подорожі якої втілюють істинно італійську пристрасть до задоволень і розкоші. Silversea Cruises унікальна для круїзного світу, вона до цих пір належить родині засновників - прославленій династії Лефевр, члени якої з більшим трепетом ставляться до свого дітища.

Круїзи Silversea - це прекрасні подорожі з яскравим італійським колоритом. Гості проживають в прекрасно обладнаних просторих каютах зі спальною зоною, вбиральнею, кабінетом, баром і приватною верандою. В обробці інтер'єрів використовуються дорогі натуральні матеріали: шкіра, дерево, мармур. А особистий дворецький і попереджувальний персонал громадських зон забезпечують індивідуальний рівень сервісу для кожного гостя.

Життя на борту проходить в атмосфері справді італійського життєлюбства і свободи. До послуг гостей кілька ресторанів, барів і кафе. Круізери беруть участь в майстер-класах з кулінарії, насолоджуються видовищними шоу і диско-вечірками, відпочивають в сигарному клубі.

Компанія володіє флотом елегантних маневрених суден, які з легкістю заходять в невеликі гавані. Це дозволяє складати унікальні маршрути з відвідуванням важкодоступних місць і відкривати з нового боку навіть популярні країни. Silversea також створює унікальні круїзні пропозиції - тематичні подорожі, присвячені занурення в певну тему, і ексклюзивні експедиції, повні відкриттів і пригод.

Silver Muse
Silver Muse
Silver Cloud Expedition
Silver Cloud Expedition
Silver Discoverer
Silver Discoverer
Silver Galapagos
Silver Galapagos
Silver Cloud
Silver Cloud
Silver Shadow
Silver Shadow
Silver Whisper
Silver Whisper
Silver Wind
Silver Wind
Silver Spirit
Silver Spirit
Silver Explorer
Silver Explorer

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту