Seaborn Cruise Line

Seabourn - круїзна компанія класу люкс, що виділяється приємним, стриманим консерватизмом. Seabourn організовує подорожі у найвіддаленіші краї в дуже респектабельній обстановці.

Примітно, що каютний фонд представлений виключно сьютами. Інтер'єри витримані в елегантному неокласичному стилі. Кожна деталь втілює розкіш, яка не впадає в очі, але відчувається тими, хто розуміє. Гості Seabourn насолоджуються бездоганним сервісом і особливою, приватною обстановкою.

Ресторани на борту, єдині в морі, удостоїлися патронажу міжнародної гастрономічної спільноти Chaîne де Rôtisseurs. Що красномовно говорить про їхній рівень. У штаті шеф-кухаря світового класу, здатні привести в захоплення навіть дуже досвідчених гурманів.

Центром життя на борту виступає благородний дискусійний клуб, в якому гості розмовляють з визнаними фахівцями різних наук, політиками, мистецтвознавцями, артистами, іменитим шеф-кухарями та іншими персонами. Дискусії доповнюються концертами класичної музики, шоу-постановками і прекрасно складеною екскурсійною програмою в портах заходу. Серед клієнтів Seabourn справжні цінителі унікальних подорожей в виключно в комфортних умовах.

У флоті компанії елегантні суди середнього розміру, які легко швартуються в невеликих гаванях. Це дозволяє складати унікальні маршрути з відвідуванням важкодоступних міст.

Seabourn Ovation
Seabourn Ovation
Seabourn Encore
Seabourn Encore
Seabourn Odyssey
Seabourn Odyssey
Seabourn Sojourn
Seabourn Sojourn
Seabourn Quest
Seabourn Quest

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту