Ріки Россії

Ця країна володіє унікальним культурним багатством і дивовижної краси природою. Охоронцями історичного надбання та осередком сучасного життя виступають дві блискучі столиці - Москва і Санкт-Петербург, а невеликі міста в їх окрузі відобразили позачасовий уклад життя і дух далекого минулого.

Всіх їх пов'язують численні круїзні маршрути, що пролягають по річках Росії: Волзі, Ковжа, Витегрі, Свірі, Неві і лежать між ними озерам: Онезькому, Ладозького, Білому і іншим. У велику маршрутну мережу потрапили самі колоритні міста і селища: блискучі столиці, самобутні міста Углич, Ярославль, Гориці, Мишкін, Рибінськ, острови-музеї Валаам і Кижи, визначна традиційне селище Мандроги і багато інших.

Це може бути тривала подорож з Москви в Петербург з безліччю портів заходу або короткий маршрут вихідного дня.

Круїз по річках Росії розкриє перед вами всі багатства історії країни, споконвічну архітектуру минулих століть з ошатними купецькими будиночками, золотистими куполами церков і чарівними сучасними пам'ятниками на лоні мальовничої природи. Ви зробите таку символічну подорож углиб століть до витоків рідної культури, відвідайте колоритне етнографічне село Мандроги, поучаствуете в народних обрядах і освоїте ази традиційних ремесел, відпочинете в тиші вікових монастирів, помилуєтеся на старовинну забудову повітових містечок і пам'ятники архітектури 16 - 19 століть. Долучіться до бурхливої столичного життя і станете секундантом у вічному двобої купецької Москви і суворого великосвітського Петербурга.

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту