Regent Seven Seas Cruises

Regent Seven Seas - круїзна компанія класу люкс, яка організовує подорожі до екзотичних берегів на розкішних елегантних лайнерах. Її історія почалася в 1994 році зі злиття великих представників ринку і аж до 2006 року вона працювала під ім'ям Radisson Seven Seas Cruises. У 2006-2007 роках компанія змінює двох власників і знаходить свою нинішню назву.

Сьогодні Regent Seven Seas - впевнений гравець вищого сегменту круїзного світу, маршрутна мережа якого охоплює майже весь світ. Суди  компанії бороздять води від Середземномор'я до Азії і від Таїті до Антарктики.

Знаковими рисами круїзів Regent Seven Seas стали розкішні умови розміщення, витончена гастрономічна складова і нетривіальні маршрути. І все це вкупі з прекрасним рівнем обслуговування і невимушеною атмосферою на борту.

Regent Seven Seas прагне забезпечити по-справжньому безтурботний відпочинок для своїх гостей. Тому багато традиційно платні опції включені у вартість круїзу або доступні за мінімальною ціною. Це чайові персоналу, безалкогольні та алкогольні напої, асортимент міні-бару в каютах, шампанське при посадці. Такий підхід дозволив компанії завоювати своїх відданих шанувальників і заслужити високу оцінку експертів World Ocean & Cruise Liner Societ.

Seven Seas Splendor
Seven Seas Splendor
Seven Seas Explorer
Seven Seas Explorer
Seven Seas Mariner
Seven Seas Mariner
Seven Seas Navigator
Seven Seas Navigator
Seven Seas Voyager
Seven Seas Voyager

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту