Regent Seven Seas Cruises

Regent Seven Seas - круїзна компанія класу люкс, яка організовує подорожі до екзотичних берегів на розкішних елегантних лайнерах. Її історія почалася в 1994 році зі злиття великих представників ринку і аж до 2006 року вона працювала під ім'ям Radisson Seven Seas Cruises. У 2006-2007 роках компанія змінює двох власників і знаходить свою нинішню назву.

Сьогодні Regent Seven Seas - впевнений гравець вищого сегменту круїзного світу, маршрутна мережа якого охоплює майже весь світ. Суди  компанії бороздять води від Середземномор'я до Азії і від Таїті до Антарктики.

Знаковими рисами круїзів Regent Seven Seas стали розкішні умови розміщення, витончена гастрономічна складова і нетривіальні маршрути. І все це вкупі з прекрасним рівнем обслуговування і невимушеною атмосферою на борту.

Regent Seven Seas прагне забезпечити по-справжньому безтурботний відпочинок для своїх гостей. Тому багато традиційно платні опції включені у вартість круїзу або доступні за мінімальною ціною. Це чайові персоналу, безалкогольні та алкогольні напої, асортимент міні-бару в каютах, шампанське при посадці. Такий підхід дозволив компанії завоювати своїх відданих шанувальників і заслужити високу оцінку експертів World Ocean & Cruise Liner Societ.

Seven Seas Mariner
Seven Seas Mariner
Seven Seas Navigator
Seven Seas Navigator
Seven Seas Voyager
Seven Seas Voyager