Клас Премiум

Круїзні компанії класу Преміум - це більш вишуканий відпочинок у всьому: каюти  більш великих розмірів, ніж у компаній класу Стандарт, розмаїття їжі та якість продуктів на більш високому рівні, відмінності класу помітно й в обслуговуванні. Місткість кораблів класу Преміум менша, ніж кораблів класу Стандарт, за рахунок чого створюється більш спокійна та витончена атмосфера.
На круїзних кораблях класу Преміум ви зможете роздивитися весь світ: різноманітність маршрутів вражає, на відміну від круїзних компаній класу Стандарт, з маршрутами лише в деяких популярних регіонах,  клас Преміум може запропонувати вам -  від навколосвітніх подорожей до класичних маршрутів, проте з дуже цікавими портами заходу.
Дбайливий сервіс - один з головних пріоритетів в обслуговуванні гостей круїзних лайнерів класу Преміум, ви відчуваєте це в будь-який  дрібниці: всюди в громадських місцях - живі квіти, твори мистецтва високого рівня, коштовні матеріали в обробці інтер'єрів, замість паперових рушників - бавовняні, столики в ресторанах сервіруються вишуканими столовими приборами, в каютах - халати і капці з єгипетської бавовни, туалетні приналежності відомих марок.
У портах заходу буде надано транспорт до центру міста (іноді за додаткову плату), також  у вашому розпорядженні на борту лайнера є гід, який розповість вам про порти за маршрутом, надасть вам корисну інформацію що до транспорту, пам'яток і шопінгу.
У вартість круїзів класу Преміум також входить харчування, напої (більший вибір безкоштовних напоїв, ніж у класі Стандарт), розваги та користування палубним інвентарем, але все це на більш високому рівні. Цей вид відпочинку найбільше підходить тим, хто віддає перевагу більш неквапливій та витонченій атмосфері, де кількість обслуговуючого персоналу, на одного пасажира, перевищує ці ж показники в круїзах класу Стандарт.
Найбільш яскравим представником цього класу є американська круїзна компанія Holland America Line, яка шанує традиції протягом більш ніж 135 років, а також - Celebrity Cruises, Azamara Cruises і Oceania Cruises

 


Holland America Line Oceania Cruises Azamara Cruises Celebrity Cruises