Панамський канал

Панамський канал - вражаюча рукотворна артерія, зримий пам'ятник безмежних можливостей людини. Він розташований на кордоні Північної і Південної Америки і пов'язує Тихий і Атлантичний океани. А по берегах його розкинулися мальовничі тропіки національних парків Соберанія і Сан-Лоренсо.

Панамський канал позбавив судна від необхідності проходити тривалий і небезпечний маршрут біля мису Горн і зробив подорож набагато більш безпечною. Його будівництво зайняло без малого 400 років, а витрачені матеріальні і людські ресурси просто не піддаються обчисленню. Дивно, але сьогодні зазор між стінками шлюзів і бортами лайнера часто не перевищує і метра. Що перетворює рутинний процес на справжнє випробування майстерності капітана і витримки пасажирів.

Круїзи з форсуванням Панамського каналу відправляються з Форт-Лодердейл, Майамі або Сан-Дієго і включають стоянки на Карибських островах, в Коста-Ріці, Колоні і, звичайно, Панамі. Сезон в регіоні традиційно триває з жовтня по квітень.

З усіх питань бронювання круїзу по Панамському каналу звертайтеся до менеджерів «Круізи.юа» за телефонами або в офіс Києва.


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту