Тихоокеанське побережжя США

Тихоокеанське  Побережжя США
Тихоокеанське узбережжя Америки і Канади - унікальний край із запаморочливою красою пейзажів, надзвичайною різноманітністю ландшафту, розсипом колоритних селищ, міст і блискучих вогнями мегаполісів.

Круїзи по Тихому океану США стартують з Лос-Анджелеса, Сан-Дієго, Сан-Франциско, Сіетла, Ванкувера і тривають від 5 днів. Ви побачите величні гори і шокуючі глибини каньйонів, вікові снігові шапки і потужні хвилі Тихого океану, які  накочуються на узбережжі і відчуєте радощі нічного життя і познайомитеся з виноробними традиціями США.

Мальовничий Ванкувер зачарує природними красотами - білосніжними вершинами гірських піків, густими лісами і глибоким каньйоном з перекинутим через нього дерев'яним мостом Капілоно. Заслуговує на увагу старовинна забудова центру міста і прекрасний Акваріум, один з кращих в світі. Сан-Франциско славиться запаморочливоїю канатною дорогою, ефектним підвісним мостом "Золоті ворота" і гостинними виноробними передмістями.

Сіетл вразить поєднанням ультрасучасних висоток, парків і музеїв, присвячених музиці, науковій фантастиці, класичним, сучасним і азіатським мистецтвом. Лос-Анджелес поманить обіцянкою "красивого" життя, і неодмінно його виконає. Місто Ангелів - це знамениті голлівудські пагорби і хвилі Малібу, елітні нічні клуби і бари, "Діснейленд" і не менш захоплюючий парк кінокомпанії Юніверсал.

Вибирайте і бронюйте круїзи по Тихоокеанському узбережжю США від "Круїзи.юа».

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту