Новини

Celestyal Cruises, яка успішно виконувала круїзи влітку 2021 відкриває бронювання на 2022 рік!

13.10.2021

Celestyal Cruises оголосила про своє повернення до круїзів по островах Греції  і вже з 14 березня 2022 року запропонує міні  круїзи, до яких 30 квітня додадуться круїзи тривалістю в сім ночей.

 

Celestyal планує виконувати круїзи з порту Кушадаси, змоги виконувати які в 2021 році не було через закрите сполучення морем між Грецією та Туреччиною. Компанія також додасть Салоніки, друге за величиною місто Греції, до свого популярного тижневого круїзу "Ідилічний маршрут Егейського моря".

>>>Більше круїзів Celestyal Cruises тут
«Минулого літа завдяки самовідданості та наполегливій роботі екіпажу Celestyal нам вдалося продемонструвати свою здатність безпечно повернутися до круїзів. Ми оптимістично налаштовані на те, що наші маршрути і надалі будуть добре сприйматися нашою основною аудиторією. Наша впевненість підтримується високим рівнем запитів та бронювань маршрутів в 2022/2023 роках, що й стало каталізатором повернення до роботи »,- сказала Леслі Педен, головний комерційний директор.

Вартість круїзів за концепцією "все включено" починається від 499 Євро на одну особу і наразі їх можна бронювати.

Celestysl Cruises повернеться на острів Мілос і продовжить час перебування в порту до цілого дня. Крім того, це стосується Міконосу, Санторіні, Криту, Родосу та Кушадаси (Туреччина).

Ціни на восьмиденний "Ідилічний круїз" починаються від 879 Євро за людину при двомісному розміщенні.

Компанія також повертає круїз «Три континенти» та Різдвяно - Новорічну програму до Святої Землі.

>>>Більше круїзів Celestyal Cruises тут

+38 44 359 03 35 | +38 068 075 80 63
З любов`ю до Вас та моря Круїзи ЮА

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту