Новини

Oceania Cruises запускає продаж круїзів по Європі і Північній Америці сезону 2022!

18.11.2020

Компанія Oceania Cruises опублікувала свої маршрути по Європі і Північній Америці на 2022 рік, продажі яких будуть доступні вже 11 листопада.У колекції 110 маршрутів, у тому числі 77 нових із заходом в 10 нових портів, включаючи Орхус в Данії, Киллібегс в Ірландії і Лофотенські острови в Норвегії.

«Оскільки мандрівники продовжують шукати натхнення і нові яскраві пригоди, ми представляємо нову колекцію подорожей», - сказав Боб Біндер, президент і генеральний директор Oceania Cruises. «Наша колекція 2022 року по Європі і Північній Америці наповнена цікавими подорожами, які будуть вабити досвідчених мандрівників дослідженнями, як незмінно улюбленими, так і цікавими новими напрямками».

У заяві компанії йдеться, що з 110 рейсів 54 пропонують комплексні рейси, що поєднують різні континенти і культури, тривалістю від 15 до 46 днів.

Деякі з основних моментів, відповідно до прес-релізу, - це подорожі до Скандинавії на судах Marina і Sirena, 10-13-денні поїздки на Аляску, які пропонують трекінг по льодовику і політ на гелікоптері, 46-денну подорож на борту Insignia, яка досліджує нову Англію, Ісландію, норвезькі фіорди, західну Європу та інші напрямки.

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту