Новини

5 причин, щоб провести зимові свята на круїзному лайнері!

29.12.2021

В жодному готелі світу різдвяна магія не може досягнути такої концентрації як на круїзному лайнері.РІЗДВЯНИЙ ДЕКОР, ВІД ЯКОГО ПЕРЕХОПЛЮЄ ПОДИХІ не тільки у дітей. Круїзні лайнери немов змагаються один з одним, як сусіди у голлівудських комедіях. У кого більше вогників? Чия ялинка найкреативніша? Чим здивувати вибагливих гостей?

І ці змагання нам на руку! Спочатку ви будете у невеличкому шоці, потім захочете все неодмінно сфотографувати, а потім врешті розслабитеся і просто насаджуватиметеся феєрією різдвяних барв та магічних вогників.

РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМАЛьодові шоу? Різдвяні вистави? Хор ельфів? Акробати у центральній залі? Опера у театрі? Ми навіть якщо захочемо – перелічити усе нам не вдасться.

Вам потрібно тільки обрати, чого б вам хотілося найбільше і насолоджуватися.

ДІТИ ЗАБУДУТЬ ПРО МУЛЬТФІЛЬМИ І НАВІТЬ МОЖУТЬ ЗАБУТИ ПРО ВАС ????Діти взагалі улюбленці на круїзних лайнерах. Це відчувається не тільки на свята. Але Різдво та новий рік – це час, коли здається, що Санта зачарував лайнер. Дитячі клуби, розважальні програми, дарунки, персонал у костюмах ельфів. Знаєте, один наш клієнт сказав, коли бачиш свою дитину настільки здивованою та щасливою водночас, хочеться народити ще декілька.

СВЯТКОВЕ МЕНЮ У РЕСТОРАНАХТак, на лайнері проблем з вишуканими та просто смачними стравами не було ніколи. Але на свята, все ще трішечки перебільшено. І ви можете скуштувати усе, від вишуканих страв з морепродуктів до печива, яке на смак точно як бабусине.

І ЦЕ МИ ЩЕ З ЛАЙНЕРА НЕ ЗІЙШЛИА на вас же чекають різдвяні міста та острови. І ви можете насолодитися унікальною святковою атмосферою у кожному порту. Це багато вражень, багато шопінгу, багато фотографій та спогадів.

Ми зичимо вам чудових зимових свят, а про круїзи на наступне Різдво, можете вже сміливо запитувати
у наших менеджерів +38 (044) 359-03-35; +38 (068) 075-80-63 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту