Новини

Ще два кораблі Norwegian Cruise Line відновлюють круїзи в Європі!

14.09.2021

Круїзна компанія Norwegian Cruise Line продовжує гарну традицію відновлення круїзів і одразу за Norwegian Jade, що вже відновив роботу по Грецьких островах (>>>Дивитися круїзи) відправляє у Середземне море ще два кораблі Norwegian Epic та Norwegian Getaway.

>>>Дивитися круїзи на лайнері Norwegian Epic

>>>Дивитися круїзи на лайнері Norwegian Getaway

«Було дуже приємно спостерігати, як за останні три місяці відбудеться наше Велике круїзне повернення, коли третина нашого флоту повернулася, пропонуючи незабутні враження від відпочинку», - сказав Гаррі Зоммер, президент та головний виконавчий директор Norwegian Cruise Line.«Радість возз'єднатися з нашими корабельними сім'ями, радість вітати наших гостей на борту завжди актуальна. Можливість повернутися до одного з наших найпопулярніших домашніх портів у Європі, дебютуючи нещодавно відремонтованим The Haven Norwegian ™ на борту Norwegian Epic, є свідченням нашої непохитної відданості надзвичайній якості та підвищенню стандартів досконалості у нашому флоті ».


«Ми раді вітати NCL у Барселоні», - сказав Хосе Альберто Карбонелл, керуючий директор порту. «Протягом останніх 18 місяців ми з командою NCL старанно працювали, щоб забезпечити безпечне відновлення круїзів з Барселони для гостей, екіпажу та громадян нашого міста. Ми раді, нарешті, разом відсвяткувати повернення круїзів ».

«Ми раді вітати NCL і у порту Рима та побачити, як обидва кораблі відправляються у своє перше плавання з наших берегів, майже за два роки
», - сказав Піно Мусоліно , президент та головний виконавчий директор Адміністрації портової системи Центрального Північного Тірренського моря.

Круїзи вже доступні на нашому сайті. Не втратьте можливість відправитися в море та скористатися вигідною пропозицією  і всього за 99 євро/ людина отримайте не 2, а усі 4 додаткові пакети:

-    Напої
-    Знижку на екскурсії
-    Інтернет та пакет обідів

Більше знають менеджери Круїзи ЮА

+38 44 359 03 35 | +38 068 075 80 63
З любов`ю до Вас та моря

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту