Новини

Флот Holland America Line поповнився лайнером MS Rotterdam (ex. Ryndam)!

4.08.2021

Круїзна компанія HAL 30 липня 2021 року одержала корабель Rotterdam, що офіційно зробило його 11-м судном у флоті. Церемонія передачі відбулася на верфі Fincantieri в Італії.

На церемонії були присутні капітан корабля Werner Timmers і віце-президент Holland America Group з будівництва Cyril Tatar. Відеопривітання передали президенти Holland America Group Ян Шварц, і Гас Анторча.

>>>Відкрити круїзи на новому лайнері

«Роттердам виглядає приголомшливо і, безсумнівно, заслуговує таке знакове ім'я (Історію перейменування лайнера можете подивитися за >>>посиланням), як новий флагман флоту, продовжуючи традицію досконалості, яку наші гості люблять вже протягом майже 150 років», - сказав Анторча."Спасибі нашим партнерам в Fincantieri і нашій команді, які невпинно працювали, щоб доставити корабель відповідно до графіка в найважчі часи. Корабель бездоганний і буде неймовірним доповненням до нашого бренду! Ми не можемо дочекатися осені, щоб привітати гостей на борту", -
додав він.

Rotterdam залишиться в неробочому режимі до 3 листопада 2021 року, далі відправиться в перший міні круїз з Форт-Лодердейл, Флорида, в Карибському басейні, де і проведе свій перший сезон.

Круїзи вже відкриті для бронювання і будуть доступні для повністю вакцинованих однією із затверджених вакцин, українцям:

Oxford-AstraZeneca, Pfizer-BioNTech, Sinopharm-BBIBP, Moderna, Sinovac і Johnson & Johnson.

Забронюйте зараз і отримаєте :

  - Пакет напоїв
  - Екскурсії
  - Пакет обідів
  - Wi-Fi

Також користуйтеся гнучкою системою і бронюйте круїз до 30 вересня 2021 з відправленням до 31 грудня 2021, і майте можливість скасувати круїз за 30 днів до відправлення і отримати Future Cruise Credit. Крім того, якщо Ваш тест є позитивним, ви можете відмінити бронювання менш ніж за 30 днів і отримати сертифікат на майбутній круїз.

Вже є Future Cruise Credit? Ви можете використовувати його прямо зараз вибравши круїз Вашої мрії на нашому сайті:  www.cruises.ua.

З питань бронювання телефонуйте нам, ми з радістю вам допоможемо:
+38 (044) 359-03-35 | +38 (068) 075-80-63

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту