Новини

Літня сітка круїзів MSC Cruises 2021!

23.04.2021

Не так давно MSC Cruises повідомила про зміни в маршрутах, які відбудуться вже цього літа. Маршрути узгоджені і будуть проходити на лайнерах в суворій відповідності з Протоколом щодо захисту здоров'я пасажирів і членів екіпажу, завдяки якому вже понад 60.000 гостей змогли відправитися в круїзи по Середземному морю після рестарту в серпні 2020 року. Заходи безпеки включають в себе тестування всіх пасажирів на Covid-19 перед посадкою і під час круїзу, щотижневе тестування членів екіпажу, соціальну дистанцію, носіння масок в громадських місцях, вихід на берег тільки в складі екскурсій MSC і посилені санітарні заходи.

На сьогоднішній день круїзи можуть здійснювати тільки туристи з країн Шенгенської зони, ще Болгарії, Хорватії та Румунії через обмежень на в'їзд до країн Європи.


Проте, все оновлені маршрути будуть доступні до бронювання для громадян всіх країн, так як в залежності від зміни епідеміологічної ситуації і відкриття кордонів з Євросоюзом у громадян України знову з'явиться можливість здійснювати круїзні подорожі по всьому світу.

Генеральний директор MSC Cruises, Джанні Онорато, сказав: «Сьогодні у нас є розуміння в тому, які європейські країни і порти будуть відкриті цього літа, і ми повністю відобразили це в наших нових літніх маршрутах, щоб гості могли бронювати свій круїзний відпочинок у MSC. Ми з нетерпінням чекаємо всіх, хто вже подорожував з нами і будемо раді вітати нових гостей на наших лайнерах і подарувати їм незабутній і, перш за все, безпечний відпочинок.

Крім того, в найближчі тижні маршрути будуть доповнені, тому що все більше напрямків, наприклад, порти Іспанії і Франції, знову почнуть приймати круїзні лайнери ».

Зараз для бронювання доступні три лайнера в Західному Середземномор'ї:

MSC Grandiosa продовжить виконання круїзу по маршруту Генуя - Чіввітавекья - Неаполь - Палермо - Валетта до кінця липня 2021 року. Як тільки будуть відкриті порти Валенсії і Барселони, вони також будуть додані в маршрут круїзу, що заплановано з початку серпня.

MSC Seaside почне виконувати круїзи в Середземному морі з 1 травня 2021 року. Круїзи на MSC Seaside будуть проходити до кінця липня 2021 року по абсолютно новому 8-денного маршруту з заходами в Геную, Сівітавеккіа, Неаполь і Валетту і два нових порту - Сіракузи на о. Сицилія і Таранто в Апулії.

Як тільки порт Марселя (Франція) почне приймати круїзні лайнери, він також буде додано до маршрут, це заплановано на початок серпня. На додаток до екскурсій, пасажири MSC Seaside зможуть провести день на пляжі в Таранто (Апулія), який буде доступний тільки для гостей лайнера.

MSC Seashore приєднатися до флоту MSC в кінці липня і до 31 жовтня буде виконувати тижневі круїзи з заходом в Геную, Неаполь і Мессіни в Італії, а також Мальту (Валетта), Іспанію (Барселона) і Францію (Марсель).

Три лайнера в Східному Середземномор'ї, заходи в порти Італії, Греції, Хорватії та Чорногорії.

Цього літа MSC Cruises запропонує кілька маршрутів в цьому популярному регіоні, з наступними портами посадки: Трієст, Венеція і Барі (Італія), а також Пірей (Афіни, Греція) з відвідуванням найкрасивіших островів Греції, Котора в Чорногорії, а також Дубровника і Спліта в Хорватії.

MSC Orchestra почне виконувати круїзи з 5 червня, з відправленням з порту Венеції по суботах, порту Барі по неділях за маршрутом Венеція (Італія) - Барі (Італія) - о. Корфу (Греція) - о. Міконос (Греція) - Дубровник (Хорватія).

MSC Splendida почне курсувати з 12 червня з відправленням з порту Трієста (Італія) по суботах, з порту Барі (Італія) по вівторках за маршрутом Трієст (Італія) - Барі (Італія) - Дубровник (Хорватія) - о. Корфу (Греція) - Котор (Чорногорія).

MSC Magnifica з 20 червня буде здійснювати відправлення з порту Венеції по неділях, порту Барі по понеділках.

Північна Європа
Круїзи по британським островам

MSC Virtuosa - новий флагман флоту - почне свій перший сезон в Великобританії: з 20 травня - міні-круїзи з Саутгемптона з заходом в Портленд, з 12 червня - тижневі круїзи по маршруту Саутгемптон - Ліверпуль - Грінок - Портленд - Белфаст. Відправитися в круїз зможуть гості тільки громадяни Великобританії: ті, хто вже була вакцинована від covid-19, і ті, хто ще чекає вакцинації.

Балтика і фіорди, Північна Європа

З огляду на невизначеність, пов'язану з відкриттям портів Німеччини, компанія MSC Cruises змушена відкласти старт круїзів по Північній Європі до 15 червня.

У той же час компанія MSC Cruises повідомила, що маршрути, раніше заплановані на MSC Virtuosa, будуть виконуватися на лайнері MSC Seaview, початок навігації планується на 19 червня.

Крім того, планується, що MSC Preziosa відправиться в круїз 21 з Гамбурґа, а MSC Musica - 20 червня через Варнемюнде, якщо німецькі порти на той час будуть відкриті.

Попередньо планується, що ці три лайнера будуть виконувати круїзи від 7 ночей з приміщенням норвезьких фіордів або країн Балтії за поточним розкладом.

Джанні Онорато, генеральний директор MSC Cruises, додав: «Ми горді тим, що можемо запропонувати нашим гостям на майбутнє літо великий вибір маршрутів, які будуть проходити на самих інноваційних та сучасних лайнерах. А щоб нашим гостям було ще простіше і безпечніше добиратися, всі наші маршрути включатимуть додаткові порти посадки. Тільки в Середземному морі MSC Cruises запропонує своїм гостям до 15 портів посадки.

У 2021 році наш флот поповнять MSC Virtuosa і MSC Seashore, а також ми підтвердили наші плани з будівництва нових лайнерів в найближчі роки і впевнені, що вже до початку зимового сезону 2021/2022 відбудеться рестарт всіх наших судів. »

В MSC Cruises також підтвердили скасування круїзів в Карибському басейні з відправленням з портів США до 30 червня включно.

Гнучкі умови бронювання діють для всіх бронювань, зроблених до 31 травня 2021 року.

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту