Новини

Costa опублікувала маршрути на сезон 2022-23!

22.04.2021

Круїзи італійської компанії Costa Cruises з квітня 2022 року по квітень 2023 року відтепер доступні для бронювання.
З нового: дебют Costa Toscana в Середземному морі, підтвердження круїзів Grand Cruises до Амазонки і повернення в Ізраїль і Єгипет. Більш тривалі стоянки на маршрутах і ексклюзивні пропозиції берегових екскурсій.

У всіх середземноморських портах буде запропонована сама «довга» екскурсія з відвідуванням важкодоступних місць, куди складно дістатися самостійно.

За заявою компанії, харчування на борту буде оновлено і покращено, з пропозицією страв, прив'язаних до маршрутів та розроблених за участю шеф-кухаря рівня Мішлен.

У літньому сезоні 2022 року пропозиція Costa буде зосереджено на Середземномор'ї і Північній Європі.

У травні 2022 року в Середземному морі відбудеться дебют нового флагмана Costa Toscana, що пропонує тижневі круїзи по Італії, Франції та Іспанії з тривалим заходом на Ібіцу. Сестринська судно Costa Smeralda також пропонуватиме тижневі круїзи по західному Середземномор'ю. Smeralda і Toscana - перші кораблі у флоті Costa, що працюють на зрідженому природному газі, самої передової технології в морському секторі для зменшення викидів. Круїзи Costa в західному Середземномор'ї також будуть доступні на борту Costa Pacifica, який завершить серію маршрутів, присвячених красивих місцях Італії, Франції та Іспанії.

Три інших корабля будуть працювати в східній частині Середземного моря з тижневими маршрутами. Costa Deliziosa буде відвідувати грецькі острови з заходом на Міконос. Costa Luminosa відвідає грецькі острови і Хорватію, а Magica відвідає Грецію і Мальту.

Чотири кораблі курсуватимуть по Північній Європі. Fortuna запропонує захоплюючі двотижневі круїзи по Ісландії або, альтернативно, Ірландія, Шотландія і Англія. Favolosa і Diadema відправляться в тижневі круїзи по столицях Балтії, три дні в Стокгольмі і два дні в Санкт-Петербурзі. Програма Costa Fascinosa включає 12-денні маршрути до Мис Нордкап і 9-денні в Балтійському морі.

У зимовий сезон 2022-23 років повернуться круїзи Grand Cruises на борту Costa Luminosa: два фантастичних 50-денних маршруту, від Генуї до Буенос-Айреса і від Буенос-Айреса до Генуї, піднімаючись вгору по річці Амазонці в самому серці Амазонії. Для тих, хто любить довгі подорожі, є також навколосвітка на Costa Deliziosa, що відправляється 11 січня 2023 року через Савони. Лайнер відвідає Європу, Азію, Африку й Америку.

Екзотичні напрямки, щоб насолодитися сонцем навіть взимку, також є частиною програми з тижневим маршрутом в ОАЕ, Оман і Катар, три різних тижневих маршруту по Карибських островах. Незабаром будуть оголошені нові пропозиції для Південної Америки.

Для тих, хто хоче залишатися ближче до дому, Costa Magica запропонує двотижневі круїзи на Канарські та Азорські острови, а Costa Diadema буде відвідувати Грецію і Туреччину чи Ізраїль і Єгипет. Costa Smeralda продовжить плавання в західному Середземномор'ї, до якого восени приєднуються також Costa Luminosa і Costa Fortuna, що пропонують міні-відпочинок на кілька днів. Також восени Costa Fascinosa відвідає Португалію та Іспанію, а Costa Favolosa відправиться в Марокко

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту