Новини

Чому вже всі стрічки новин «мерехтять» звістками про відновлення круїзів?

26.03.2021

Чи замислювався хтось з вас, наші любителі круїзів, чому вже всі стрічки новин «мерехтять» звістками про відновлення круїзів,  а мовчать лише Круїзи.UA?

Хоч ви і добре знаєте їх як туроператора по круїзах, неодноразово бронювали подорож на круїзному лайнерi, вам допомагали з додатковими послугами, а в майбутньому ви плануєте морську подорож у будь-який куточок світу.«Чому Круїзи.UA досі не написали радісну новину по рестарт круїзів із Великобританії таких компаній як P&O або ж більш відомої італійської MSC Cruises.

Чому не має жодної згадки про новенький Celebrity Apex, який 19 червня відправляється в круїз із Греції і, нарешті, ні слова про славнозвісну Royal Caribbean, яка вже планує літню навігацію з Кіпру.»

Так, так, ми тримаємо руку на пульсі! Наш ранок починається не з кави, наш ранок починається з новин, а ранок п’ятниці починається із перегляду інтерактивної мапи.

Так, ми слідкуємо за тим, як планують відновлення навігації улюблені круїзні компанії, як поступово для українців відкриваються кордони. Так, ми чекаємо на Грецію, ми сподіваємося, що невдовзі Кіпр стане відкритим для нас і це не стане першоквітневим невдалим жартом.

Як тільки круїзи стануть ближче, ви дізнаєтеся про це першими. Ви дізнаєтеся про це від нас, адже ми цінуємо вашу довіру, адже ми так само, як і ви мріємо почути «Welcome on board».

Наразі, Круїзи.UA пропонують безліч варіантів відпочинку на червону морі Єгипту, травневі у Туреччині, такий доступний у цьому році відпочинок на Мальдівських островах та насолоду на пляжах Домінікани. До речі, декілька сімей як раз збирають валізи у аеропорт.

Ми чекаємо Ваших дзвінків, а ваші купальники чекають нагоди стати «солоними».З любов`ю до Вас і до моря,
Ваші Круїзи.UA

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту