Новини

Ювілей Regent Seven Seas. Подарунки своїм туристам!

23.03.2021

30 РОКІВ НЕПЕРЕВЕРШЕНОГО ДОСВІДУ ПОДОРОЖЕЙ з Regent Seven Seas

Протягом більше трьох десятиліть круїзна компанія Regent Seven Seas піднімає планку круїзних подорожей, ставши найбільш люксовою круїзною лінією. Щоб відсвяткувати ці 30 років, і з урахуванням майбутніх десятиліть, вони підготували для Вас 30 унікальних круїзів. Пам'ятні значки та подарунки, ювілейні вечірки в кожному круїзі, фірмові напої і унікальні ресторани, а також розширені розваги та багато іншого. Крім того, в якості подяки постійним гостям можуть запропонувати подвійну економію з програмою Seven Seas Society на цих круїзах. 


В 2022 році щорічний Круїз -зустріч, організований президентом і генеральним директором Джейсоном Монтегю, буде включати не тільки особливі заходи, яких очікують гості - наприклад, спілкування за чашкою кави, напої і щорічну ратушу, проведену містером Монтегю, а й кілька сюрпризів до 30-річчя, які обов'язково запам'ятаються гостям, в тому числі спеціальна наземна програма з містером Монтегю в замку Ешфорд.

Відсвяткувати ювілей також можна в круїзі Exotic&Iconic  з Дубая в Сінгапур на борту чудового Seven Seas Explorer, в той час як смак літа в Берлані можна випробувати на чудовому Seven Seas Splendor. Здійсніть подорож навколо мису Горн на борту Seven Seas Voyager і захопитися епічної красою чилійських фіордів, спостерігаючи за величчю природи зі свого балкона.

Повну консультацію по маршрутах і організації ви можете отримати у наших експертів. Залиште свої контактні дані і ми з вами зв'яжемося!

>>>Залишити заявку

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту