Новини

Корабель Braemar повторить рекордну подорож Коринфським каналом у 2022 році!

22.02.2021

Невеликий корабель Olsen Cruise Lines "Бремар" повторюватиме рекордну подорож, що проходить вузьким Коринфським каналом, у квітні 2022 року. Про це повідомила сама компанія Fred Olsen у прес-релізі.


Бремар із 929 гостей побив світовий рекорд у жовтні 2019 року як найбільший корабель, який коли-небудь плавав 6-кілометровим Коринфським каналом у Греції. У найвужчому місці канал має ширину всього 24 метри.

"Наше перше плавання по Коринфському каналу просто захоплювало дух", - сказала Клер Уорд, директор служби продуктів і споживачів. - Гості вийшли на палубу, щоб з пошаною спостерігати, як Бремар проходив каналом, боки якого були настільки близькі, що майже могли простягнути руку і торкнутися їх. Капітан Йозо Главіч, який рухався по каналу, після проходу кораблем отримав багато бурхливих овацій від гостей".

“Це справді був дуже особливий круїз. І тепер ще більше гостей зможуть побачити це на власні очі », - додала вона.

Окрім Коринфського каналу, маршрут пропонує "дослідити Афінський Акрополь та його стародавній Парфенон, вийти брукованою вулицею Старого міста Родоса, відвідати батьківщину Олімпійських ігор у Катаколоні та вирушити в руїни Кносського палацу на Криті, - сказав Уорд.

“Це має бути справді надзвичайний круїз від початку до кінця, і ми вже не можемо чекати. Ми очікуємо, що цей круїз буде надзвичайно популярним, тому всі, хто бажає приєднатися до нас, повинні забронювати свою каюту якомога швидше! - заявила Уорд.

Круїз вже доступний для продажу.

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту