Новини

Огляд нового корабля Holland America Line:Rotterdam

17.02.2021

Роттердам стане сьомим кораблем в історії флоту HAL. Спочатку корабель був названий Ryndam, але Holland America вирішила змінити його на Rotterdam після продажу попереднього Rotterdam круїзній компанії Fred Olsen у 2020 році.

Новий Роттердам - рідна сестра кораблів Koningsdam та Nieuw Statendam, які входять до класу Pinnacle.


Корабель: Rotterdam
Круїзна лінія: Holland America Line
Місткість: 2650 пасажирів
Суднобудівний завод: Фінкантьєрі, Італія
Орієнтована дата доставки: липень 2021

Особливості та дизайн: 297-метровий корабель має 12 палуб та 1340 кают. Те, що здається нескінченною розвагою, включає живі музичні простори, такі як Rolling Stone Rock Room, Lincoln Center Stage, Billboard Onboard, World Stage та BB King's Blues Club; BBC Earth in Concert, студія Microsoft для створення фотоальбомів та відео подорожей; теплий спа-салон; казино; дитячий клуб; і більше.

Роттердам також запропонує 11 ресторанів: від гамбургерів та піци до суші та морепродуктів, а також спеціальних французьких, азіатських та італійських ресторанів. Він також пропонує цілодобову вечерю в номері.

Дебютний сезон літо 2021 року Rotterdam планує провести, досліджуючи Північну Європу та Балтію, круїзними круїзами з Амстердама, Нідерланди.

Восени 2021 року Роттердам планує здійснити пару трансатлантичних рейсів до США та назад, звідки судно перейде на карибські маршрути аж до квітня 2022 року.

Більше круїзів на нашому сайті: www.cruises.ua

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту