Новини

Нові маршрути Costa Cruises на зиму 2020-2021!

15.09.2020

Після відновлення у вересні круїзів на Costa Deliziosa і Costa Diadema, Costa поступово збільшуватиме кількість судів, які знову почнуть своє плавання.

Італійська круїзна компанія пропонує свої найпопулярніші напрями в Середземномор'ї і на Канарські острови, а також Кругосвітній круїз.Costa Cruises в зимовому сезоні 2020-2021 буде відкрита для європейських громадян, що мешкають в країнах, включених в декрет італійського уряду*, тоді як обмеження тільки для італійців діє у вересні для перших трьох відправлень Costa Deliziosa (6, 13, 20 вересня) і першого відправлення на Costa Diadema (19 вересня).

Важливою новиною стане дебют нового корабля Costa Firenze з дизайном, натхненним красою Флоренції епохи Відродження. Починаючи з 27 грудня гості зможуть відкрити для себе цей лайнер останнього покоління під час вишуканих тижневих канікул в Середземному морі, відвідавши Савону, Спецію, Неаполь, Валенсію, Барселону і Марсель.

Пропозиція Costa в Середземному морі буде додатково розширена флагманським кораблем Costa Smeralda, першим кораблем Costa, працюючим на скрапленому природному газі (СПГ), який планується відправити 10 жовтня з Савоны по маршрутах в Західному Середземномор'ї.

Починаючи з листопада, Costa Diadema запропонує вам дві чудові подорожі: 12-денний маршрут на Канарські острови і 14-денний маршрут для знайомства з Єгиптом і Грецією. Кругосвітній круїз також підтверджений на Costa Deliziosa з відправленням 3 січня 2021 року.

Ми тримаємо упевнений курс на відкрите море!

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту