Новини

MSC Cruises запускає спеціальну програму знижок для всіх медичних працівників!

5.09.2020

"Компанія MSC Cruises оголосила, що запускає спеціальну програму знижок на круїзні тарифи, придатну до кінця 2021 року для всіх медичних працівників, у всьому світі, як спосіб сказати« спасибі »за їх постійний внесок в боротьбу з глобальною пандемією.

Знижки до 50% або більше від стандартних тарифів будуть доступні медичним працівникам для бронювання в турагентствах і контактних центрах MSC Cruises.


Пьерфранческо Ваго, виконавчий голова MSC Cruises, сказав: «Як сімейна компанія ми вважаємо правильним знайти спосіб висловити нашу щиру подяку кожному фахівцю в галузі охорони здоров'я в світі, а також їх сім'ям - за їх самовіддану і невтомну самовіддачу, професіоналізм і хоробрість у боротьбі з поточної глобальної пандемією.

«Їх робота і відданість справі також допомогли нашому новому робочому протоколу з охорони здоров'я і техніки безпеки, який недавно був успішно реалізований, коли наш флагманський корабель MSC Grandiosa став першим кораблем нашого флоту, який повернувся, щоб вітати гостей в круїзі по Середземномор'ю.

«Протягом останніх п'яти місяців ми цілодобово працювали з висококваліфікованими і всесвітньо визнаними медичними експертами, щоб розробити всеохоплюючий протокол роботи в галузі охорони здоров'я та безпеки, щоб захистити благополуччя всіх пасажирів на борту наших судів, а також спільнот, з якими ми контактуємо в портах, в які ми заходимо, і туристичними пам'ятками, які відвідують наші гості.

«В основі нашого протоколу лежать нові дані, дослідження COVID-19 і краще розуміння вірусу, яке світові фахівці охорони здоров'я встановили під час пандемії, і ми хочемо подякувати їм за їх самовіддану і невтомну працю.

«І що може бути краще, ніж відправитися в круїз разом зі своїми близькими, які також багато пережили, щоб підтримати їх протягом останніх місяців, і продовжують це робити?

«Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати їх на борту, коли вони будуть готові до заслуженого відпочинку. І ми також будемо раді їх відгуками, щоб поліпшити наш протокол, оскільки вони побачать це на власні очі, перебуваючи на борту ".


Нова дисконтна програма вже надійшла в продаж і буде доступна для всіх круїзів MSC Cruises будь-якої тривалості до кінця 2021 року.

Знижка поширюється на всі круїзи з відправленням до 31 грудня 2021 року і на замовлення, зроблені до 30 квітня 2021 року.

Крім того, програма включатиме в себе ряд заходів на борту, щоб належним чином відзначити ці особливі гостей і їх сім'ї. "

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту