Новини

Італія відкриває кордони!

20.05.2020

Італія з 3 червня відкриває кордони на в'їзд і виїзд для громадян Євросоюзу, причому прилетівшим іноземцям не потрібно буде "сідати" на двотижневий карантин.


Влада прийняла рішення зняти блокаду у зв'язку зі стабілізацією епідеміологічної ситуації. Про якнайшвидше відкриття кордонів наполегливо просила туристична галузь країни, що забезпечує 14% ВВП.

Алессандро Бертоні очолює туристичну асоціацію області Венето. "Ми готові прийняти туристів, які захочуть приїхати на Венеціанську Рів'єру. Останні тижні ми працювали над тим, щоб привести пляжі, готелі та кемпінги у відповідність з нормами санітарного протоколу. Ми гарантуємо безпеку пляжного відпочинку!" - запевняє він.

Мауріціо Беттойя, власник готелю Mediterraneo Hotel, переконаний: "Італія занадто прекрасна, щоб забути про неї. Вона заслуговує на те, щоб стати собою колишньою, а може, і ще краще".

Влада попереджає, що названі терміни можуть бути зміщені, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться. Поки ж з 3 червня очікується і зняття обмежень на переміщення всередині країни.

Італія залишиться на замку для гостей із багатьох країн, що не входять в ЄС, як мінімум до середини червня. Коли і на яких умовах знімати ці обмеження, буде вирішувати Єврокомісія.

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту