Новини

Holland America Line піднімає ставки: нові шоу America\'s Test Kitchen в 2019

17.01.2019

Holland America Line піднімає ставки: нові шоу America's Test Kitchen в 2019.

Від гурманів новачків до досвідчених кухарів, Holland America Line заохочує любов до готування у своїх гостей і запрошує на серію своїх кулінарних шоу, що стартують в січні 2019 року. Нові 45-хвилинні шоу розкажуть і покажуть все: найбільш прості рецепти тако і справжніх кулінарних шедеврів. Нові шоу доповнять 14 поточних кулінарних шоу.

На всіх лайнерах Holland America Line (крім Maasdam) є обладнана студія, яка повністю повторює студію однойменного американського тв-шоу «America's Test Kitchen». У круїзі кулінарні шоу проводяться шеф-кухарями Holland America Line і запрошеними кулінарними експертами шоу America Test. Як і в телешоу, крім рецепта ведучі діляться порадами: від як вибрати свіжі фрукти і овочі до використання кухонних ножів.

«Гості Holland America Line - шукачі знань, гурмани і учні. Наші шоу дійсно мають попит - ось чому вони дуже популярні і збирають натовпи людей», - сказав Орландо Ешфорд, президент Holland America Line.Солодкі і фруктові десерти: натурально солодкі, терпкі аромати яблук і малини займають центральне місце в двох десертах: яблучний крамбл і млинчики з сиром з малиновим соусом.


П'ять нових кулінарних шоу доповнять колекцію з 14 шоу, в тому числі страви з м'яса (Meatless Monday Meals), рецепти з лососем (Everything Salmon), страви середземноморської кухні (Flavors of the Mediterranean), нові варіації італійських страв (New Italian Favorites), десерти з шоколадом (We Love Chocolate), салати (Salad for Dinner), азіатські пельмені (Asian Dumplings), стейки (Steakhouse Dinner), тапас (Tapas Party), паста (Beyond Pasta) і ланч (Lunch for a Rainy Day).
На додаток до шоу, гості круїзів Holland America Line мають цілодобовий доступ до епізодів телевізійних програм "America's Test Kitchen" і "Cook's Country" в своїх каютах.
Holland America Line - беззаперечний лідер серед світових круїзних компаній класу Преміум ось уже на протязі 140 років успішно розвивається в ногу з часом, зберігаючи при цьому свій унікальний стиль і вікові традиції. Сучасні, елегантні кораблі з високим рівнем обслуговування, великою кількістю живих квітів і предметів мистецтва музейного рівня здійснюють круїзи по всьому світу в витонченій і вишуканій обстановці, непідвладній часу.

Подивитися всі варіанти круїзів можливо за посиланням