Новини

Хрещеною матір'ю корабля Seabourn Encore стане відома співачка Сара Брайтман

22.11.2016

Хрещеною матір'ю корабля Seabourn Encore стане відома співачка Сара Брайтман

Джерело: Seabourn

Всесвітньо відома виконавиця (сопрано) Сара Брайтман надасть честь, ставши хрещеною матір'ю новітнього судна Seabourn - Seabourn Encore, розкішного лайнеру, під час інавгурації в порту Сінгапуру 7 січня 2017 року. Брайтман прикрасить церемонію хрещення й присвячене їй святкування для гостей та екіпажу, що відправиться в 10-денний круїз в Індонезію.


«Сара Брайтман - це втілення стилю і вишуканості, таланту і новизни, веселощів і привабливої теплоти, що створить унікальну атмосферу для гостей, це панує на борті кожного корабля Seabourn» - сказав Річард Мідоус Президент компанії Seabourn. «Ми дуже вдячні їй, що вона прийняла пропозицію  бути офіційним символом Seabourn Encore».

Seabourn Encore- четвертий з п'яти розкішних кораблів, який стане  частиною флоту Seabourn. Навесні 2018 року до флоту Seabourn також приєднаться корабель Seabourn Ovation. Seabourn Encore є флагманом ультра розкішного стилю Seabourn з сучасним і затишним дизайном, створеним відомим дизайнером Адамом Тіхані.

Сара Брайтман почала кар'єру в британській танцювальній трупі «Hot Gossip» в кінці 1970-х. А в 1981 році вона дебютувала в мюзиклі «Кішки» та прославилася в різних мюзиклах на Вест-Енді і Бродвеї, включаючи роль Крістіни Даае в мюзиклі «Привид опери». Далі музична кар'єра Брайтман розвивалася в стилі класичного кросовера - жанру, створення якого часто приписують Брайтман, з продажем понад 30 мільйонів альбомів по всьому світу. Її дует з італійським тенором Андреа Бочеллі з піснею «Time to Say Goodbye » став справжньою сенсацією в усьому світі і одним з найбільш продаваних синглів усіх часів.

Брайтман перша виконавиця, двічі запрошена для виконання офіційної пісні Олімпійських ігор: вперше в Барселону 1992 році, де вона виконала композицію "Amigos Para Siempre" з іспанським тенором Хосе Каррерасом, а другий раз в 2008 році на Олімпійських іграх в Пекіні для виконання композиції " You and Me "з китайським співаком і композитором Лю Хуань. У 2012 Брайтман була номінована на премію «Артист UNESCO заради миру» за особистий внесок в гуманітарну та благодійну діяльність.

Замовляйте круїзи на новітньому кораблі Seabourn Encore!