Північна Європа

Північна Європа - унікальний регіон з особливою культурою, багатою історією і воістину казковою атмосферою. Круїзи по ньому допоможуть побачити красу Нідерландів, Данії, Швеції, Великобританії та Шотландії, Норвегії та Ісландії.

Мальовничі містечка Північної Європи зберігають справжній дух Середньовіччя з легендами про благородних лицарів і прекрасних дам, забавних гномів і казкових ельфів. Не менш цікава і справжня історія Європи, багато міст зберегли унікальні скарби минулих століть. Не поступається культурному і природне надбання краю: вражаючі норвезькі фьорди, величні гори Шотландії, вулкани і зелені долини Ісландії. Круїз по регіону дозволить охопити якомога більше скарбів.

Подорожі по Північній Європі починаються в Копенгагені, Лондоні (порт Дувр), Роттердамі або Санкт-Петербурзі. Високий сезон доводиться на літній час, коли в регіоні панує сонячна тепла погода. З огляду на популярність напрямки і досить короткий сезон, радимо бронювати круїз заздалегідь.
Відкрийте Північну Європу разом з нами.

Довірте організацію вашого круїзу нам, і насолоджуйтеся безтурботним відпочинком. Ми володіємо:
• Великою базою пропозицій від провідних круїзних компаній класів стандарт, преміум і люкс.
• досконале знання специфіки напрямків, особливостей компаній і лайнерів, ми підберемо варіант, відповідний вашим уявленням про ідеальний відпочинок.
• Наявність прямих зв'язків з постачальниками послуг по всьому світу гарантує якість, надійність і безпеку.
За детальною консультацією телефонуйте за номерами і звертайтеся в офіс компанії «Круіз.юа» в Києві.


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту