Руйнуємо круїзні міфи

Круїз - це дорого

Повірте, найчастіше вартість подібного відпочинку сильно перебільшена. Насправді, ціна круїзу безпосередньо залежить від класу круїзної компанії, маршруту і сезону, тривалості круїзу і категорії обраної каюти.
Пам'ятайте, що у вартість круїзу входить харчування на лайнері, напої (про те, які напої входять, потрібно уточнити у менеджера при покупці круїзу), розважальні програми, користування інфраструктурою корабля (шезлонги біля басейну, сауна, фітнес-центр, джакузі і т. д.), а також у деяких круїзних компаній та інші послуги.

А ще в круїзах є додаткова система знижок. Уважно відстежуйте діючі пропозиції, Ви будете приємно здивовані дізнатися, за якими приємним цінами можна відправитися в круїз. Для цього Ви можете підписатися на спецпропозиції на нашому сайті. Є знижки на третього або четвертого людини в каюті, для маленьких дітей і груп.
Але основне, на нашу думку, перевага круїзів полягає в тому, що ви ще вдома будете точно знати, у скільки вам обійдеться поїздка. Ви можете бути впевнені, що вас не підстережуть такі звичайні для туристів "сюрпризи", як непомірно дорогі ресторани в районі, де ви оселилися, або астрономічна вхідна плата в нічний клуб. Якщо ви вибираєте круїз, навіть меню ресторанів на кораблі з точними цінами ви зможете подивитися ще в офісі.

Круїз - це втомлює

Якщо ви віддаєте перевагу проводити відпустку, відсипаючись на весь майбутній рік в номері іноземної готелі, круїз дійсно не для вас. А ось якщо ви хочете за одну поїздку відвідати кілька країн, кращого способу, ніж подорож на кораблі, не придумаєш. Адже морським мандрівникам не потрібно переїжджати з готелю в готель, платити за додаткові авіаперельоти і виснажливі переїзди на автобусі. І не потрібно думати, що круїз - це тільки вода з усіх боків і морська хвороба. Ви будете проводити багато часу і "на суші". Зазвичай на стоянку в кожній країні відводиться 1-2 дня, а за цей час цілком можна ознайомиться з визначними пам'ятками, відпочити на пляжі або пробігтися по магазинах. Уявіть, ви лягаєте спати в Венеції, а прокидаєтеся в Римі, до того ж ваші валізи протягом усієї подорожі не покидають уподобаної каюти

Круїз - це нудно

Зовсім ні. Заняття спортом, лекції, азартні ігри, Інтернет, танцювальні уявлення, мюзикли, солярії, салони краси, дитячі кімнати - всіх розваг, які вам обов'язково запропонують на борту, навіть не перелічити. Часто туристичні фірми в рекламних цілях запрошують в круїз якихось відомих людей: акторів, поетів, співаків. Іноді влаштовуються тематичні круїзи для любителів кіно, джазової музики, тих, хто вивчає іноземну мову, в цьому випадку на борту лайнера збираються люди, які об'єднані спільними інтересами. І, зауважте, платити за це вам вже не доведеться.

Круїз не підходить для сімейного відпочинку

Ви все ще живете стереотипами про круїзах як про спосіб подорожі аристократів з вищого суспільства? Залиште цей образ для фільмів і книг. Сучасна круїзна індустрія вже давно стала орієнтуватися на сімейні цінності, пропонуючи з кожним роком все більше можливостей для сімей: спеціальні сімейні каюти, круїзні тарифи, гнучка цінова політика для подорожі з дітьми, величезний перелік заходів для юних пасажирів, щоб вони не нудьгували і не докучали дорослим. І навіть спеціальна круїзна компанія для сімей з дітьми - Disney Cruise Line, де все від інтер'єрів до розваг передбачає, що вся сім'я буде в зборі.

Круїз = морська хвороба

Круїзний лайнер, вітрильник або ж мега-яхта сьогодні - це суперсучасні суду, які можуть похвалитися неймовірно технологічним обладнанням на своєму борту. Ні для кого не секрет, що кораблям доводиться мати справу з хвилями і погодою. Стабілізатори - ось те, що допомагає їм залишатися на плаву, приборкувати бурхливу морську гладь, а пасажирам боротися з морською хворобою. Повірте, що прогулянки на невеликому суденці по затоці, які пропонують на будь-якому морському курорті, таять в собі велику небезпеку зустрітися з морською хворобою, ніж круїз на лайнері зі стабілізатором качки.

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту