Середземне море

Середземноморський басейн - регіон з унікальною культурною та історичною спадщиною, іменований колискою Європейської цивілізації. Її духовними прабатьками виступають Італія та Греція, які доповнюються Францією, Іспанією і Північною Африкою.
З часів Античності Середземномор'я вражало рівнем розвитку культури, а середні віки, Відродження та Новий час привнесли свій неоціненний внесок. Пам'ятники тих часів і нині можна побачити на всій території Європи і навіть в далекій Африці.
У круїзному світі прийнято виділяти три середземноморських напрямки: західне, східне і загальне. Звичайно, поділ це умовне, а конкретний набір портів заходу широко варіюється, але головне залишається незмінним.

Подорожі по Західному Середземномор'ю
Такий круїз познайомить з класичною європейською культурою, дозволить дослідити процес її становлення і побачити знакові пам'ятники. Велика частина маршруту пролягає в акваторії Італії, доповнюючи зупинками в Іспанії, Франції і іноді в Північній Африці.
Ви побуваєте на прославлених європейських курортах та побачите знамениті пам'ятки: Пізанську вежу, руїни Помпей біля підніжжя колись грізного Везувію, богемну Флоренцію, романтичну Венецію, казкові краси Барселони, аристократичну Ніццу і блискучий Монте-Карло. Характерною рисою круїзів по заходу Європи виступає сильна екскурсійна програма, яка розгорне масштабне полотно становлення Європейської цивілізації від первісного часу до киплячого 20 століття.

Подорожі по регіону починаються з портів Риму (Чивитавекк’ї), Барселони і Венеції. Тривають вони не менше 8 днів і відрізняються досить насиченою програмою відвідування портів.

Круїзи по Східному Середземномор'ю
Цей напрямок об'єднує надбання класичної Європи з яскравим колоритом Балкан і витонченими красотами Сходу. Ви будете спостерігати за ефектною зміною культур, побачите античні пам'ятники Афін і Риму, відвідайте самобутні селища Хорватії і поринете в яскраву казку Стамбула. Маршрути можуть бути доповнені відвідуванням Єгипту і Ізраїлю. Подорожі по регіону відправляються з портів Риму (Чивитавекк’ї), Венеції чи Мілана (Савони).

Круїзи по всьому Середземномор'ю
Така подорож розкриє перед вами всі знакові пам'ятки Європи. Ви відвідаєте прославлені осередки культури і невеликі старовинні містечка. У кожному з них збереглися зримі свідоцтва минулих епох: величні руїни Античності, середньовічні замки і собори, значущі твори готики, ренесансу і барокко. Сучасність захопить самобутньою народною культурою, кулінарними і виноробними вишукуваннями.

Круїзи по регіонах Середземномор'я - ідеальний вибір для тих, хто хоче поєднати насичений екскурсійний відпочинок з пляжним, зануритися в насичене сучасне життя і побачити унікальні природні краси. Високий сезон в Середземноморському басейні триває з квітня по листопад. Круїзи по регіону популярні і взимку, вони мають більший акцент на екскурсійну і гастрономічну складову. Влітку ж до них приєднується і насичений пляжний відпочинок.
Подорож по Середземномор'ю з «Круіз.юа»

Наша компанія має великий досвід і наявністю міцних зв'язків з партнерами по всьому світу. Це дозволить організувати ваш круїз на найвищому рівні. Ми надамо:
• Велику кількість пропозицій від кращих круїзних компаній рівнів стандарт, преміум або люкс.
• Широкий вибір маршрутів, програм і цін в рамках кожного з напрямків.
• Вичерпну інформацію про компанії, регіони і лайнери.
• Можливість розширення стандартної програми за допомогою бронювання номерів в готелях і індивідуального екскурсійного обслуговування.

Телефонуйте менеджерам «Круїзи.юа» і приходьте до офісу в Києві. Ми допоможемо організувати круїз вашої мрії!

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту