Африка та Індійський океан

Африка - загадковий Чорний континент, спекотна мрія шукачів пригод з усього світу. Край, де сучасна цивілізація не в силах впоратися з первісної міццю природи. Безкраї савани і непрохідні джунглі, екзотичні звірі, пилові міста і самобутні селища аборигенів, яскраві фарби традиційних культур безлічі народностей - все це можна побачити в круїзі по Африці.

Кожна зупинка в дорозі множить враження від Чорного континенту: футуристичні хмарочоси Кейптауна, тихі вулички старовинного Момбаси, непрохідні тропіки і легкий французький колорит островів Мадагаскару, дика природа Занзібару і Танзанії, самобутня культура зулусів Шакаланде, пряні східні нотки Дурбана.

Продовжити казковий відпочинок допоможе організація індивідуального туру вглиб континенту з відвідуванням унікального заповідного парку Серенгеті. У ньому живуть усі представники африканської фауни: леви, жирафи, слони, гепарди, носороги, буйволи, павіани, великовухасті лисиці, антилопи гну і багато інших.

Африка та Індійський океан - досить рідкісний круїзний напрямок, представлений не у всіх компаній. Тривалість подорожей варіюється від 10 до 14 днів, також Африка обов'язкова для відвідувань під час навколосвітніх подорожей або сегментів навколосвітніх подорожей. В силу особливостей клімату сезон триває з вересня по березень.
Подорожуємо по Африці з «Круізи.юа»

Ми маємо великий досвід організації круїзів по регіону. А наявність прямих зв'язків з провідними круїзними компаніями дозволить зробити ваш відпочинок по-справжньому безтурботним. Телефонуйте і приходьте до нашого офісу в Києві!


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту