Морські круїзи для молодят

Круїзи - дуже популярний відпочинок серед молодят.


Переваги очевидні: Вам доводиться упаковувати і розпаковувати речі лише один раз; обстановка навколо безтурботна і абсолютно безпечна; Вам приділяють особливу увагу, якщо Ви, звичайно, цього хочете. Також легко планувати бюджет відпочинку заздалегідь, так як у вартість включено круїз, харчування, розваги, берегові екскурсії, а також зупинки в готелях до або після круїзу.

Якщо Ви тільки що зв'язали себе узами шлюбу, то майте на увазі, що деякі круїзні компанії звертають на це особливу увагу і роблять великі знижки для того, щоб заманити Вас також відправитися в круїз з їх компанією і після першого плавання (наприклад, для святкування весільного ювілею). Тільки подумайте, немає необхідності готувати, все буде зроблено за Вас.
І, незважаючи на те, що ще немає жодного корабля, що має на борту весільний сьют, на більшості кораблів є сьюти з ліжками Queen- і King-size. На деяких також є столики на двох в ресторанах на випадок, якщо Ви захочете повечеряти удвох, без сторонніх людей.
На деяких круїзних кораблях відправлення відбуваються по неділях, що робить дуже зручним проведення весільної церемонії і святкування в суботу, перед тим, як відправитися у весільну подорож. Також можна замовити ночівлі в готелях до або після круїзу.
На більшості великих круїзних кораблів молодята прекрасно проводять медовий місяць; однак, якщо Ви хочете провести більш інтимний, приватний медовий місяць, то, напевно, буде краще вибрати корабель поменше, навіть більш схожий на яхту, наприклад, як у компаній Seabourn Cruise Line, Regent Seven Seas Cruises, Silversea Cruises або Windstar Cruises.

Круїзні компанії пропонують великий вибір програм для молодят, також як і більшість наземних готелів і курортів. Хоча потрібно зазначити, що не всі круїзні компанії пропонують той асортимент послуг, які цілком могли б бути включені в програму:


Не забудьте взяти копію свого весільного свідоцтва або сертифіката, так як в Ваших паспортах може бути ще не зроблено відмітку про весілля.
Також не забудьте взяти з собою трохи готівки для таких додаткових витрат, як чайові, берегові екскурсії, і витрат під час берегових екскурсій.

Якщо в Ваше розуміння романтики входить двоспальне ліжко для того, щоб спати поруч зі своїм коханим, будь ласка, довідаєтеся у свого туристичного агента або круїзної компанії про те, чи є таке ліжко у Вашій каюті. Але, тим не менше, краще бронювати сьют. Перевірте і перевірте всі багато разів, щоб не розчаруватися.

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту