Holland America Line

Holland America Line - круїзна компанія класу «Преміум», що з'єднує бездоганне обслуговування і приємну розслаблену атмосферу з насиченою розважальною програмою.

Holland America Line - круїзна компанія з багатою історією, заснована в 1873 році в Роттердамі для організації трансатлантичних круїзів з Голландії в Америку, і в даний час особливо дбайливо ставиться до свого історичного коріння. Що простежується в назві кораблів і в тому, що хресні матері всіх кораблів - члени Нідерландської королівської сім'ї.
Holland America Line пропонує гостям прекрасні умови розміщення: з великим простором, обробкою з дорогих, переважно натуральних матеріалів і сучасним оснащенням. Круїзи компанії відрізняє і насичена розважальна програма з лекціями, майстер-класами і спортивними заходами.

До послуг гостей розкішний spa-центр з підігріваються шезлонгами і басейни, в тому числі з розсувним прозорим куполом. А на маршрутах по Карибському басейну гості відвідують приватний  острів  компанії Half Moon Cay з масштабним аквапарком. Holland America Line - це прекрасний вибір для насиченого сімейного відпочинку!

Nieuw Statendam
Nieuw Statendam
Koningsdam
Koningsdam
Amsterdam
Amsterdam
Oosterdam
Oosterdam
Volendam
Volendam
Noordam
Noordam
Prinsendam
Prinsendam
Zuiderdam
Zuiderdam
Rotterdam
Rotterdam
Maasdam
Maasdam
Veendam
Veendam
Westerdam
Westerdam
Zaandam
Zaandam
Eurodam
Eurodam
Nieuw Amsterdam
Nieuw Amsterdam

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту