З Венеції

Одне з найромантичніших міст Європи є популярним круїзним портом, в якому починаються маршрути по Східному Середземномор'ї.

Ви можете чудово провести час в Венеції до або після круїзу. Зробіть запит менеджерам "Круїзі.UA" для підбору екскурсійної програми, готелю і трансферів, щоб Ваш відпочинок був найбільш вражаючим і комфортним.

У Венеції круїзний порт розташований між Римською площею (Piazzale Roma) і островом Трончетто (Tronchetto). Три термінали приймають різні суди: для круїзних суден, для поромів та пасажирських катерів.

Маріттіма (Marittima) основний термінал для круїзних суден в Венеції, який розрахований на великі круїзні лайнери.

Пірс Marittima знаходиться в 15 хвилинах ходьби від автовокзалу, який розташований на Римської площі (Piazzale Roma).

Морський вокзал Сан-Базіліо (San Basilio) призначений для невеликих круїзних суден і розташований на каналі Джудекка, у знаменитого променаду Заттере.

Як дістатися до / з порту Венеції.

З аеропорту Венеції Марко Поло до Римської площі можна дістатися на автобусі Actv line 5. Час в дорозі близько півгодини

З аеропорту Тревізо, який знаходиться в 30 кілометрах від центру міста, часу буде потрібно більше.

Від Римської площі до порту добираємося на безкоштовному автобусі, які курсують кожні 30 хвилин по суботах, неділях і понеділках. В інші дні, під час заходу в порт великих круїзних лайнерів безкоштовні автобуси так само можуть курсувати.

Від залізничної станції Venezia-Mestre, можна на таксі дістатися до порту приблизно за 15 хвилин.

 З залізничного вокзалу Санта Лючія (Santa Lucia), потрапити в порт дуже просто, потрібно просто перейти по мосту Ponte della Costituzione до Римської площі.

Можна доїхати до порту на водному таксі.

З порту до Римської площі більшість круїзних компаній пропонують дістатися на безкоштовних для круїзних пасажирів автобусами, які курсують між портом і Римської площею.

Відправляються безкоштовні автобуси від входу в круїзний порт Венеції, біля  доку №107