З Барселони

Морський порт Барселони існує понад 2000 років, за цей час він став одним з найважливіших європейських морських портів. Завдяки тому, що порт був основним торгівельним майданчиком Європи, місто стало одним з найбагатших міст Середньовіччя.

Адреса порту

Muelle Adosado (Moll d'Adosad), розташований в центрі міста, зручне транспортне сполучення, номер терміналу або зазначений в круїзному квитку або на в'їзді в порт на спеціальному табло.

Як дістатися з аеропорту до морського порту

Автобус:

Aerobus - спеціальні автобуси, що курсують між терміналами аеропорту Барселони Ель Прат і центром міста (Площа Каталонії). Навпроти кожного з терміналів розташована стоянка автобусного експресу Aerobus, безпосередньо зв'язує аеропорт з центром міста, причому номер автобусного маршруту відповідає номеру терміналу - про це важливо пам'ятати на зворотному шляху. Зовні автобуси виглядають абсолютно однаково, до Terminal 1 вас доставить автобус A1, до Terminal 2, відповідно, A2. Перший ранковий рейс автобусів з аеропорту - о 06:05, закінчується рух о 01:05 ночі. Інтервал руху кожні 10 хвилин. Ціна квитка близько 5 євро / людину в одну сторону. Далі таксі від Площі Каталонії до порту.

Таксі: Від кожного терміналу до морського порту можна доїхати на таксі. Максимально в одну машину беруть 4 людини, незалежно дитина або дорослий. Машин у аеропорту дуже багато, навіть велика черга після прильоту рейсу проходить дуже швидко. Вартість таксі до центру міста / до морського порту становить близько 35-40 євро за машину. Час в дорозі 25-35 хвилин

Камери схову

З метою безпеки, камери схову в морському порту відсутні. Якщо виліт призначено на вечірній час, то найбільш зручним варіантом є камера зберігання в аеропорту, або в центрі міста недалеко від площі Каталонії камера зберігання Locker de Barcelona за адресою: C / Estruc 36, right beside Plaça Catalunya http://lockerbarcelona.com/ en /

Туристичний автобус

Непоганий спосіб познайомитися з Барселоною - це туристичний автобус HOP ON - HOP OFF. Якщо у вашій поїздці не передбачені екскурсії, то туристичний автобус цілком підійде в якості оглядової екскурсії. В автобусі є аудіогід російською мовою, який коментує всі пам'ятки та історичні місця, які ви проїжджаєте і оголошує зупинки, які знаходяться здебільшого поруч з визначними пам'ятками міста.

У Барселоні існує 3 маршрути туристичних автобусів:

1-відзначений синім кольором - тривалість близько 2 годин

Основні визначні пам'ятки: Починається з Площі Каталонії, через вулицю Пасс де Граса, Саграда Фамілія, район Грасия, Парк Гуель, гора Тибидабо, район Педральбес, футбольний стадіон Камп Ноу

2-відзначений червоним кольором - тривалість близько 2 годин

Основні визначні пам'ятки: Починається з Площі Каталонії, до парку Сіутаделла, через Пассео де Граса, вулиця Діагональ, Центральний ж / д вокзал Сантс, Монтжуик, Старий Порт

3-відзначений зеленим кольором - тривалість близько 40 хвилин

Літній маршрут. Починається з Олімпійського порту, вздовж нового району Побленоу, крізь Форум, уздовж пляжів Барселони. Працює з 26 квітня по 01 листопада.

На все 3 маршрути діє єдиний квиток. Тобто ви можете змінювати маршрути, виходити і знову сідати на будь-який автобус з одним квитком протягом усього дня.