Клієнтам

Якщо Ви не хочете бути просто клієнтом, якщо Ви цінуєте індивідуальність рішень і для Вас не менш важливі оперативність і якість організації Вашого відпочинку, то, довіривши цю задачу "Круїзи.юа", Ви можете бути впевнені, що Ваша подорож буде незабутньою!

Наші послуги орієнтовані на різні категорії споживачів. Ми зробимо все, щоб максимально задовольнити всі Ваші запити і надати Вам якісне і оперативне обслуговування. Адже тільки від добре продуманого і організованого відпочинку залишаються найприємніші враження.

"Круїзи.юа" пишається індивідуальним підходом до кожного клієнта, і найкращою нагородою для нас є те, що всі наші клієнти, зачаровані красою морів і океанів, звертаються до нас знову і рекомендують нас своїм друзям.

Клуб Привілейованих Подорожей "Круїзи.юа"

Всі наші клієнти вже після першої поїздки стають учасниками програми лояльності
"Клуб привілейованих подорожей" компанії "Круїзи.юа".

Умови участі в клубній програмі "Клуб привілейованих подорожей".

     

1. Загальна інформація.
 1. 1.1. Отримавши клубну карту, Ви автоматично стаєте членом "Клубу привілейованих подорожей" компанії "Круїзи.юа".
 2. 1.2. Карта "Клубу привілейованих подорожей" видається безкоштовно. Для того щоб її отримати необхідно здійснити перше бронювання і заповнити відповідну анкету учасника "Клубу привілейованих подорожей" компанії "Круїзи.юа".

2. Тип карти.

 1. 2.1. Існує три типи Клубних карт. Тип клубної картки залежить від суми покупки:
 2. 2.1.1. Клубна карта класу "Standart". Дана картка оформлюється при першому і одноразовому придбанні послуг в компанії "Круізи.юа" на суму від 3 000$ (або еквівалентна сума в драмах за курсом на день покупки) з подальшим наданням знижки в розмірі 3% на придбані круїзи *.
 3. 2.1.2. Клубна карта класу "Premium". Дана картка оформлюється при повторному і одноразовому придбані послуг в компанії "Круїзи.юа" на суму від 5 000$ (або еквівалентна сума в драмах за курсом на день покупки) з подальшим наданням знижки в розмірі 5% на придбані круїзи. *
 4. 2.1.3. Клубна карта класу класу "Lux". Дана картка оформлюється за рішенням керівництва компанії "Круїзи.юа" з подальшим наданням знижки в розмірі 7% на придбані круїзи і надається тільки після узгодження з керівництвом компанії. *

3. Умови використання клубної картки.

 1. 3.1. Клубна карта є власністю "Круїзи.юа".
 2. 3.2. У разі втрати Клубної карти нова карта може бути видана за умови пред'явлення документа, що посвідчує особу власника. При цьому стара карта автоматично анулюється.
 3. 3.3. Дані карти видаються на безстроковий період часу.
 4. 3.4. Покупки за даними картками можуть здійснювати як власники цих карт, так і їхні родичі та друзі.
 5. 3.5. "Круїзи.юа" залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в умови участі в клубній програмі, розміщуючи інформацію про це на своєму Інтернет-ресурсі.
 6. 3.6. Знижки за дисконтними картками можуть бути обмежені додатковими умовами.

* Знижка поширюється тільки на круїзний тариф, виключаючи суму портових зборів і такс. Знижка не поширюється на додаткові заброньовані послуги: авіаперельоти, страховки, візові послуги, готелі, трансфери, екскурсійні та інші послуги.

Довірте Ваш відпустку нашим фахівцям, і результат Вас неодмінно порадує!