Агентствам

Шановні колеги,
Дякуємо за проявлений до компанії «Круізи.юа» інтерес. Незалежно від того, чи є у Вас досвід в продажу круїзів, або для Вас це буде перший досвід, на сайті «Круізи.юа» є вся необхідна інформація для того, щоб Ваші продажі були успішні. Вашій увазі пропонується актуальна база морських круїзів, зручна форма пошуку круїзних програм, останні новини круїзних компаній і діючі акції та спеціальні пропозиції. Також на нашому сайті Ви знайдете корисну інформацію по круїзах і питання, які часто задають клієнти.

Агентський договір

Наші переваги
• «Круізи.юа» співпрацюють безпосередньо з провідними круїзними компаніями класів Стандарт, Преміум, Люкс по морським і річковим круїзах.
• Працюючи на підставі прямих контрактів, «Круізи.юа» представляють офіційні умови круїзних компаній. Наші клієнти завжди отримують вичерпну і достовірну інформацію про круїзі, їх вартість, умови бронювання, візове обслуговування і т.п.
• Крім основного продукту - круїз, компанія «Круізи.юа» пропонує додаткові послуги, які зроблять відпочинок в круїзі безхмарним: бронювання авіаперельотів, готелів, екскурсійної програми, трансферів, надання візових послуг та ін. У нас існує перевірена база партнерів з наземного обслуговування в портах, які знаються на специфіці обслуговування круїзних пасажирів. У той же час додаткові послуги є необов'язковими, і при бажанні туристи можуть самостійно планувати свій відпочинок в круїзі.
• Співробітники «Круізи.юа» оперативно обробляють заявки клієнтів, надають перевірену інформацію по круїзному продукту, а також підтримають продаж своїх агентств, поширюючи рекламні матеріали, каталоги круїзних компаній, брошури. Адже, якщо турист, вперше звернувся в агентство, залишиться задоволеним обслуговуванням в фірмі і якістю відпочинку, то він стане постійним і вдячним клієнтом.
• Додатковим стимулом продажів є бонусна система, розроблена спеціально для турагентств.

Як почати працювати з нами?
Для початку отримайте дозвіл на розсилку, так Ви будете в курсі актуальних спецпропозицій, нових маршрутів і останніх новин від круїзних компаній. Посилання
Також Ви можете ознайомитися з нашим Агентським договором. Посилання
Залишилися питання? Ми завжди раді проконсультувати Вас особисто за телефонами.
Або у нас в офісі:

Авіаквитки
Як театр починається з вішалки, так і будь-яка подорож починається з авіаперельоту. Ви можете скористатися нашими послугами з бронювання авіаквитків з України в будь-яку точку світу під круїз.
Поради з бронювання авіаперельотів під круїзи:

• Перше, що потрібно зробити - це уточнити адресу порту, з якого починається круїз, як правило - це великі міста з гарною транспортною інфраструктурою. Але буває, що найближчий до порту початку, або закінчення круїзу, міжнародний аеропорт розташований на віддалі, тому час трансферу з аеропорту в порт може зайняти тривалий час. Це потрібно враховувати при виборі часу рейсу.
• Настійно рекомендуємо прилітати в порт початку круїзу або за один день,  або, як мінімум, в день відправлення за 6-7 годин. Особливо це актуально для зимового часу, коли ризик затримки вильоту літака через погодні причини зростає. Але і в будь-який інший час року ця порада актуальна, так як будь-які зміни в часі перельотів можуть привести до запізнення на лайнер до початку круїзу.
• При бронюванні рейсів зі стикуванням враховуєте час, який необхідний для того, щоб зробити пересадку. Сюди потрібно закладати час на проходження прикордонного контролю, а також час для переходу з одного терміналу в інший. Як правило, автоматичні системи бронювання показують мінімально можливий час, за яке можна здійснити пересадку, однак на прикордонному контролі можливі непередбачені затримки, тому уникайте варіантів з мінімально можливим «зазором» між рейсами.
• В останній день круїзу, після заходу круїзного лайнера в порт, висадка починається, як правило, не раніше ніж через дві години. Враховуйте цю інформацію при бронюванні авіаперельоту.

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту