Авіаквитки

Авіаквитки
Як театр починається з вішалки, так і будь-яка подорож починається з авіаперельоту. Ви можете скористатися нашими послугами з бронювання авіаквитків з України в будь-яку точку світу під круїз.
Поради з бронювання авіаперельотів під круїзи:
• Перше, що потрібно зробити - це уточнити адресу порту, з якого починається круїз, як правило - це великі міста з гарною транспортною інфраструктурою. Але буває, що найближчий до порту початку, або закінчення круїзу, міжнародний аеропорт розташований на віддалі, тому час трансферу з аеропорту в порт може зайняти тривалий час. Це потрібно враховувати при виборі часу рейсу.
• Настійно рекомендуємо прилітати в порт початку круїзу або за один день,  або, як мінімум, в день відправлення за 6-7 годин. Особливо це актуально для зимового часу, коли ризик затримки вильоту літака через погодні причини зростає. Але і в будь-який інший час року ця порада актуальна, так як будь-які зміни в часі перельотів можуть привести до запізнення на лайнер до початку круїзу.
• При бронюванні рейсів зі стикуванням враховуєте час, який необхідний для того, щоб зробити пересадку. Сюди потрібно закладати час на проходження прикордонного контролю, а також час для переходу з одного терміналу в інший. Як правило, автоматичні системи бронювання показують мінімально можливий час, за яке можна здійснити пересадку, однак на прикордонному контролі можливі непередбачені затримки, тому уникайте варіантів з мінімально можливим «зазором» між рейсами.
• В останній день круїзу, після заходу круїзного лайнера в порт, висадка починається, як правило, не раніше ніж через дві години. Враховуйте цю інформацію при бронюванні авіаперельоту.

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту