Експедиційні круїзи

Експедиційні круїзи


Це особливі подорожі у віддалені куточки планети, повні самих неймовірних пригод. Експедиції ваблять романтикою далеких мандрів в дусі великих першовідкривачів минулого, азартом підкорення нових просторів, можливістю випробувати себе і побачити вражаючі природні красоти. Вони дозволять кинути виклик повсякденності і розфарбувати життя новими фарбами!

Експедиційні круїзи відрізняються особливою програмою з відвідуванням унікальних портів екзотичних країн і незвичайної, складної сухопутної програми з цікавими походами, гонками на снігоходах, сплавом по бурхливих річках, вертолітними екскурсіями, вояжем на старовинних поїздах і пікніками в екзотичних містечках.

Особливе враження справляє контраст «диких» реалій суші і витонченої обстановки судна, з розкішними умовами розміщення, гідною кухнею і бездоганним сервісом. Місткість круїзних суден невелика, в середньому від 50 до 100 чоловік. При цьому серед пасажирів панує особлива атмосфера свободи і дружньої участі. Радість підкорення нових просторів зближує, формуючи компанію однодумців.

Яскравими представниками цього напряму виступають компанії Silversea Cruises, Hapag-Lloyd Cruises, Compagnie du Ponant і Celebrity Cruises.


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту