Екзотичні острови

Екзотичні острови, мабуть, найпривабливіший пляжний круїзний напрямок. Райські пейзажі, пляжі з шовковим пісочком і ласкавим морем, барвисті коралові зарості і пишно квітучі джунглі розбурхують уяву кожного захопленого мандрівника. Все це можна знайти в круїзах по Французькій  Полінезії або Гавайським островам.

Французьку Полінезію називають найромантичнішим куточком світу. Вона вабить щасливих закоханих, молодят і тих, хто давно щасливий у шлюбі. Багато з них влаштовують барвистий весільний обряд в полінезійських традиціях і проводять «медовий місяць» серед вражаючих тропічних пейзажів, оточених бірюзовими кораловими лагунами. Всього на території Французької Полінезії більше сотні екзотичних островів. Серед них мальовничий архіпелаг Маніхі, прикрашений розсипом природних лагун Бора-Бора, відокремлені куточки Таха і Райатеа, що належить древній цивілізації Хуахіні і знаменитий Таїті з величними вулканами.

Гавайському архіпелагу належить трохи більше 10 масштабних і близько 100 маленьких острівців. Найвідоміші з яких Кауаї, Мауї, Кайлуа і Хіло. Їх неспроста називають «Брамою раю», вони ніби створені для насиченого пляжного відпочинку. На Гаваях можна зайнятися дайвінгом і снорклінгом, вінд- і звичайним серфінгом, взяти на прокат каное або човен зі скляним дном. Екзотичні острови полонять вас райським блаженством!


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту