Ріки Європи

Річки Європи - унікальний круїзний напрямок з повним зануренням в культуру, історію і сучасне життя великих країн. Саме річки, як транспортні артерії, з давніх-давен з'єднували міста, переплітали культури і служили фундаментом державності. На їх берегах розташовані найяскравіші осередки культури, зберегли чимало стародавніх скарбів.

Сьогодні круїзні лайнери бороздять води Дунаю, Майна, Рейну, Мозеля, Сени, Ельби, Дору і Гвадалквівіра. Круїзи по Дунаю дозволять познайомитися з різноманітністю культури Центральної та Південної Європи. Побачити Німеччину, Австрію, Угорщину, Словаччину, Хорватію, Болгарію, Молдову, Румунію і Україну. У руслі Дунаю акумульована чимала частина скарбів великої європейської культури зі старовинними красотами Середньовіччя, яскравим балканським колоритом, багатими кулінарними і виноробними традиціями.

Подорожі по Майні, Рейну і Мозелю об'єднують міста Німеччини, Франції, Швейцарії, Австрії, Ліхтенштейну і Нідерландів. Ви побачите старовинні європейські міста, що зберегли характерні лабіринти вузьких вуличок, середньовічні замки, готичні і барокові собори. По берегах річок ростуть виноградники, в численних пагорбах зріють кращі сорти вин. Любителі елітного алкоголю отримають унікальну можливість знайомства з уславленими напоями.

Сена зачарує красою Франції: витонченою Нормандії і колоритної Бургундії, підкорить блискучим Парижем. Ельба познайомить з містами Німеччини і Чехії: Берліном, Прагою, Дрезденом, Гамбургом і розсипом невеликих селищ. Гвадалквівір відкриє рідкісні скарби Іспанії. А Дору продемонструє незвичне змішання іспанської та португальської культур на прикладі Порту і містечок Севільї.

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту