Європа і Канари

Європа і Канарські острови - ідеальний напрямок для того, хто бажає поєднати екскурсійний відпочинок з перебуванням в екзотичному краю. Такі круїзи дозволяють відвідати кілька країн Європи та завершуються неспішним пляжним відпочинком. На думку багатьох, це ідеальний варіант!

Маршрути, як правило, стартують в Барселоні, Савоні або Генуї, суди зупиняються в 1-2 європейських містах, потім форсують Гібралтар, виходять в Атлантику і відвідують 2-4 острова Канарського архіпелагу. Зупинки також можуть включати і Мадейру в Португалії або Марокко, що в спекотній Африці.

Вас підкорить яскрава екзотична природа: тропічна зелень, вражаючі гірські піки і приголомшливої краси пляжі. Ви зможете відпочити на чорних вулканічних мілинах Тенеріфе і шовкових білосніжних пляжах інших Канарських островів. Піднятися на іспанську гору Тейде і помилуватися приголомшливими видами. Відчуйте справжню радість на острові Лансароте, який називають Щасливим. І досліджуйте його масштабні лавові печери, в одній з яких розміщений концертний зал.

Сезон в регіоні триває з жовтня по березень, пік його припадає на зиму. Саме в цей час в Європі і на Канарах панує м'яка тепла погода. Круїз по цьому напряму дозволить зануритися в атмосферу вічної весни!


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту