Disney Cruise Line

Disney Cruise Line - дочірнє підприємство міжнародного гіганта Walt Disney Company, найбільшої розважальної корпорації світу. Компанія організовує насичені сімейні круїзи з демократичним рівнем обслуговування в стилістиці знаменитих мультфільмів.

З перших же хвилин на судні гості занурюються в атмосферу казки: інтер'єри громадських зон відтворюють декорації казкових замків, стіни прикрашені ликами улюблених героїв, всюди лунають знайомі мелодії. Діточок особливо радує відвідування карнавального салону Бібіт-Бобіта, де юні леді стають справжніми принцесами, перевтілюючись в Білосніжку, Попелюшку, Мінні-Маус, Жасмин, Рапунцель або Аріель. А хлопчики в цей час граються в компанії відважних піратів.

А для батьків Walt Disney Company підготувала програму більш розслаблених заходів: відвідання spa-салону та фітнес-центру, насолода гастрономічними вишукуваннями в барах і ресторанах, перегляд видовищних шоу і вечірки в стилі диско. Круїзи Disney Cruise Line - ідеальний вибір для всіх членів сім'ї!

Disney Magic
Disney Magic
Disney Wonder
Disney Wonder
Disney Dream
Disney Dream
Disney Fantasy
Disney Fantasy

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту