Регіони плавання

Західне Середземномор'є

Круїзи по Західному Середземномор'ю - це перш за все унікальне відчуття подорожі в часі, коли за одну поїздку у Вас з'являється чудова можливість побачити перед собою минулі епохи. Регіон поєднує в собі відвідування пам'яток античних часів, шедеврів Середньовіччя і видатних творінь сучасності. Кожен день круїзу несе в собі щось незвичайне, а міста і країни відкриваються в новому світлі навіть перед тими мандрівниками, які раніше там бували.
У круїзах по Західному Середземномор'ю Ви побуваєте там, де відпочивають знамениті актори і музиканти, своїми очима побачити величні пам'ятки архітектури: падаючу Пізанську вежу, стародавні Помпеї біля підніжжя Везувію, знамените казино Монте-Карло, а також насолодитись прогулянкою по широких бульварах Барселони і Ніцци і відвідати музеї Флоренції.
Крім огляду визначних пам'яток у Вас буде можливість залишити свій слід на піщаних пляжах Мальти і Тунісу, плисти на гондолі по каналах Венеції, та взагалі - відкрити для себе дивне і неповторне Західне Середземномор'ї!

Східне Середземномор'є - регіон плавання, що дозволяє відчути колорит Сходу і привабливість Європи.
Міста італійського узбережжя, грецькі острови Санторіні, Корфу, Міконос, Родос і інші, і далі на Схід: Стамбул, Кушадаси і Бодрум в Туреччині, Олександрія в Єгипті і Дубровник в Хорватії, який відокремлює Східне Середземномор'я від Західного - всі ці та інші міста Ви обов'язково відвідайте в круїзі по даному регіону.
Венеція проведе Вас по своїми славетними каналами; Рим поділиться своїми таємницями; Неаполь і Афіни дозволять доторкнутися до історії; а Стамбул розповість про культуру та традиції.

Північна Європа
Круїзи по Північній Європі - це унікальна можливість побачити все розмаїття старовинних європейських міст і калейдоскоп дивовижних природних ландшафтів.
Відправившись в круїз по Північній Європі, Ви зможете здійснити свою мрію, відвідавши багато європейських країн в плаванні навколо легендарних узбереж Британії та Ірландії, подорожуючи по Північному морю, перетинаючи води норвезьких фіордів і Балтійського моря. Де ще в світі можливо знайти стільки міфів, легенд і оповідей про відважних лицарів і сміливих воїнах, бешкетних гномів і ельфів, морських монстрів, тролів і інших казкових персонажах? Тут розташовані інтригуючі і привабливі стародавні замки, високі собори і імператорські палаци. Славетні театри і музеї представляють всесвітньо відомих художників, акторів і світові твори мистецтва, а меланхолійні звуки волинки відгукуються луною в древніх фортецях ...
Круїз по Північній Європі - це унікальна можливість побачити Північне сяйво і мальовничі села і міста, замки і пам'ятники минулих століть.
В даному регіоні Ви насолодитеся чистим повітрям і водою, а також незайманою природою!
Найпринаднішим в круїзах по Північній Європі є можливість відвідати такі країни, як Швеція, Данія, Нідерланди, Норвегія, Ісландія, Великобританія, Шотландія ... І навіть, коли здається, що отриманих вражень вистачить на рік вперед, чергова країна гостинно відкриває мандрівникам свої обійми


Навколо Європи

Круїзи Навколо Європи - це захоплююча морська подорож з півночі на південь або з півдня на північ Європи, що дозволяє за одну поїздку побачити кілька країн і відчути все різноманіття контрастів культур і архітектурних стилів, а також пам'ятників старовини.
Подорож навколо Європи не залишить Вас байдужим. Колись тут правили великі королі минулого, і безчинствувала жорстока інквізиція, починали свої походи хрестоносці, жили і творили видатні на весь світ архітектори, художники, письменники ...
Ви щоранку будете відкривати для себе щось нове, будь то чудові міста, розташовані вздовж Піренейського півострова до півдня Франції або романтичні бухти, затоки і морські шляхи навколо Італії та Хорватії або величні берега Великобританії.
Під час круїзів Ви зможете відвідати такі міста, як Амстердам, Копенгаген, Генуя, Лісабон, Лондон, Неаполь, Дубровник, Париж, Венеція, Малага, Афіни ... Практично кожна вуличка цих міст дихає історією.


Європа + Канари

Поєднання чудової архітектури європейських міст і неймовірної природи Канарських островів - ось де дійсно казкові умови для подорожі! Тут можна погрітися під лагідним сонцем на знаменитих пляжах, побачити вулкани, побувати на цікавих екскурсіях в Європі - і все це в одному круїзі!
За безхмарне небо і тепле море протягом усього року Канарські острови називають островами вічної весни. Безкраї пляжі островів порадують любителів ніжитися на березі: вулканічний чорний пісок на Тенеріфе і білосніжний пісок на інших островах Канарського архіпелагу.
Для любителів більш активного відпочинку пропонуються різні екскурсії. Наприклад, можна піднятися на найвищу точку Іспанії, розташовану на островах - гору Тейде, з тим, щоб поглянути на чудові краєвиди. Під час відвідин Лансароте можна зрозуміти, чому він також відомий під назвою Щасливий Острів. Популярною екскурсією тут є відвідування Куева-де-лос-Вердосу - найбільшої лавової печери в світі, в одному із залів якої навіть створений концертний зал.


Карибський басейн

Круїзи по Карибському басейну користуються попитом у мандрівників з усього світу завдяки екзотичності регіону. Можливо, вся справа в тропічному кліматі, теплих водах і доброзичливих людях, які зустрічають Вас в кожному порту
Подорожі до Карибським островам познайомлять Вас з безліччю чудових островів: Сент-Люсія, Сент-Томас, Тортола, Гранд Терк, Барбадос ... Незважаючи на те, що острови знаходяться в безпосередній близькості один від одного, вони мають свої характерні особливості та дуже різну культуру, яка обумовлена впливом історії.
Карибський басейн - це той регіон, де розташовано велика кількість райських місць, немов зійшли з рекламних картинок. Білосніжний пісок і пальми, схилилися над водою, ласкаве сонце, прозоре море і яскраві фарби тропічних рослин і птахів ... Невеликі старовинні міста, де життя тече все так само неквапливо, як і сто років тому, стародавні форти і церкви, що залишилися з колоніальних часів і пережили набіги піратів - все це Ви зможете відвідати, відправившись в круїз по Карибському басейну.

Південна Америка

Там, де закінчується вузький перешийок Центральної Америки, починається Південна Америка - континент дивовижних контрастів і загадок. Четвертий за площею континент планети, Південна Америка володіє великою різноманітністю ландшафтів і природних комплексів: тут є гори, ліси, рівнини і пустелі, але над усім цим домінують довгий гірський ланцюг Анд і гігантський басейн річки Амазонки. Тут з одного боку знаходяться гори, а з іншого - тропічні ліси, живуть пінгвіни і папуги, зародилося танго і запальна самба. Самою південною точкою континенту є мис Горн, який також вважається найближчої точкою до Антарктиди.
З Буенос-Айреса або Вальпараїсо, з Кальяо або Ріо-де-Жанейро Ви підете назустріч пригодам до міст Монтевідео, Пунта-Аренас, Ушуайя, Параті, Порт-Стенлі і іншим.
Особливістю південноамериканських круїзів, без сумніву, є те, що під час такої подорожі у Вас є можливість не тільки познайомитися з величною природою, а й побачити різні пам'ятники часів колонізації, а також те, що залишилося від древніх індіанських цивілізацій.

Південно-Східна Азія – досить великий регіон, що простягнувся на схід від Індії до Китаю, Японії і Індонезії. Існують різні маршрути по цьому регіону, і в кожному з них Ви отримаєте безліч приємних вражень.
Більшість круїзів починаються в Сінгапурі, Гонконгу, Кобе або Тяндзіне, Пекін і слідують Великим Шовковим Шляхом. Під час круїзу по Південно-Східній Азії Ви, в залежності від маршруту, відвідайте Японію, Китай, Індонезію, Бруней, Філіппіни, Малайзію, Таїланд, В'єтнам і Південну Корею.
Під час круїзу Ви познайомитесь з дивами старовинних цивілізацій та надзвичайними традиціями, красою природи, багатою історією та культурною спадщиною, унікальною архітектурою, кухнею і мистецтвом.
Білосніжні незаймані в'єтнамські пляжі немов манять до себе, зелені пагорби Суматри тягнуть піднятися на свої вершини, Бангкок і його нічне життя допомагають забути про всі проблеми і турботи, яскраві торгівельні центри Сінгапуру, вже давно обійшли за рівнем багато світових магазинів, кличуть зробити покупки. Гаряча суміш культури, релігії, історії, архітектури, традицій і сучасності – регіон виправдає очікування будь-кого.


Панамський канал
- диво інженерії, яке не залишить байдужим жодного мандрівника. Він є сполучнням між двома величезними океанами - Атлантичним і Тихим. Панамський канал - це місце, де з'єднуються два континенти - Північна і Південна Америка. Саме тут знаходиться найпівденніша точка США - острів Кі-Уест, де жили індіанці Майя.
Круїзи по Панамському каналу найчастіше починаються і закінчуються в Майамі і Форте Лодердейл у Флориді. Деякі з круїзних програм сплановані таким чином, щоб кораблі заходили на Західні Кариби. Частина лайнерів заходять в порти Коста-Ріки - Лимон і Пунтаренас. Круїзи, що охоплюють НЕ весь Панамський канал, часто включають відвідування таких місць, як Колон, Панама і гирло каналу.
Круїз по Панамському каналу - це незабутні враження від суміші унікальних технологій і історії. Подорож по цих місцях запам'ятовується на все життя!

Австралія і Нова Зеландія – вочевидь унікальний регіон плавання, не схожий на жоден інший - це окремий куточок Землі зі своїм світом, традиціями, людьми, ендемічною флорою і фауною - з усім цим можна познайомитися в круїзах по цьому регіону.
Австралія - це країна-материк, що поєднує в собі сучасні споруди і культуру найдавніших цивілізацій. У ній тісно переплелося безліч національностей, релігій і традицій. Нова Зеландія - одне з найкрасивіших місць на землі з чудовим кліматом: територія здебільшого складається з гір, височин і пагорбів. Гейзери, гарячі джерела і навіть діючі вулкани, які іноді виявляють свою активність, - все це зустрічається в Новій Зеландії.
У круїзах по даному регіону Ви зможете побачити своїми очима такі відомі пам'ятки регіону, як Сіднейська Опера і Великий Бар'єрний Риф, а також познайомитися з екзотичними культурами аборигенів Австралії і новозеландських маорі.
Круїз по Австралії і Новій Зеландії - це унікальна можливість побувати в сучасних мегаполісах, оточених надзвичайно красивою незайманою природою..


Перська затока і Червоне море

Круїзи по Перській затоці - це знайомство із загадковою культурою Сходу і можливість побачити своїми очима змішання в одному місці старовини і сучасності, на яке останнім часом любителі круїзів звертають особливу увагу. І не випадково круїзи по Перській затоці так популярні - це один з найбільш привабливих регіонів з найчистішими водами, білосніжними пляжами і казковим підводним світом. Тут живуть понад 1000 видів риб, 2000 видів безхребетних і 180 видів коралів, багато з яких є унікальними і зустрічаються тільки в Червоному морі.
Круїзи в цьому регіоні - це прекрасна можливість поєднувати вивчення підводного світу з відвідуванням історичних місць таких країн, як ОАЕ, Оман, Саудівська Аравія. Деякі маршрути включають відвідування Єгипту, Йорданії, Греції та Індії, а також всесвітньо відомого Суецького каналу, який є родзинкою даного регіону. Завдяки цьому каналу значно скорочується довгий шлях навколо Африки для суден, що прямують з Європи на Схід і назад.

Аляска - земля первісної, дикої краси, найбільший за територією штат США, розташований на північному-заході Північної Америки. Порізана фіордами, та оповита хмарами і чарівною красою снігових гір. Земля льодовиків і вулканів; лісових нетрів і голих островів тундри; спекотною весни і крижаних вітрів зимової холоднечі. Аляска - царство природних контрастів: пронизливих вітрів і палючого сонця, дощів і снігів, спеки та холоду.


Канада і Нова Англія

Круїзи по регіону плавання Канада і Нова Англія найчастіше починаються і закінчуються в Нью-Йорку і відвідують різні порти США і Канади, такі, як Галіфакс, Сент-Джон, Бар Харбор, Бостон, Нью-Порт, канадський Сідней і інші.

Африка та Індійський океан

Круїз по регіону Африка та Індійський океан, як правило, обирають поціновувачи круїзного відпочинку, що марять екзотикою африканських країн. Під час круїзу лайнер, в залежності від маршруту, заходить в порти таких країн, як Марокко, Сенегал, Гамбія, Намібія, ПАР, Мозамбік, Мадагаскар, Маврикій та інші. Деякі маршрути даного регіону починаються в Португалії або Іспанії

Екзотичні острови приваблюють туристів перш за все своєю дивовижною природою. У круізерів з усього світу стійким попитом користуються круїзи по Гавайських островів, що включають в себе заходи в порти інших полінезійських островів, визнаних у всьому світі куточками раю на Землі.

Навколосвітні морські подорожі - це можливість побачити за одну подорож якщо не весь світ, то більшу його частину, причому не тільки відомі країни і порти, але й загублені куточки, які не включені в звичайні круїзні маршрути через віддаленість місця розташування.

Трансатлантичні круїзи мають своїх поціновувачів і шанувальників. Комусь подобається саме подорож на кораблі без проміжних зупинок, хтось віддає перевагу морській подорожі, а ніж літаку, а хтось бажає побачити ті північні країни, відвідування яких можливе лише при трансатлантичному круїзі. Існують круїзи, здатні задовольнити всі ці вимоги: тижневі безупинний круїзи між Лондоном (Великобританія) і Нью-Йорком (США) та двотижневі круїзи між цими ж портами, які роблять зупинки в портах Норвегії, Шетландських островів, Ісландії, Гренландії та Віргінських островів.

Річки Європи і Азії
Річкові круїзи по річках Європи і Азії - це захоплююча подорож, яке дає можливість познайомитися з традиціями та культурою кількох країн "з середини", відвідати не тільки столиці і великі міста, а й ті місця, куди Вас в атмосфері комфорту і затишку доставлять розкішні кораблі, та куди немає доступу великим морським круїзним лайнерам.
На борту річкових круїзних кораблів передбачено все для веселого і безтурботного відпочинку: ресторани, де подають вишукані страви; салон краси; тренажерні зали; джакузі і басейни; конференц-зали та багато-багато іншого. У більшості кают є балкони або панорамні вікна, що дозволить Вам насолоджуватися чудовими краєвидами. А екскурсії в портах заходу допоможуть Вам зібрати колекцію унікальних фотографій про свою подорож.

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту