Crystal Cruises

Crystal Cruises - круїзна компанія класу люкс, організуюча розкішний сімейний відпочинок. Її подорожі відрізняє насичена програма заходів і безпрецедентний рівень обслуговування.

Гості Crystal Cruises проживають в просторих сімейних каютах, що підтримують приємну стилістику неомодерн. У їх розпорядженні відгороджена спальна зона, гардеробна, приватна веранда, техніка і предмети побуту елітного рівня.

На борту кожного лайнера розміщено безліч ресторанів, кафе і барів. Для самих маленьких гостей Crystal Cruises організувала особливу розважальну програму. А дорослі насолоджуються більш розміреним відпочинком. Відвідують фітнес-зал і унікальний spa-салон, облаштований за всіма канонами фен-шуй. Освоюють премудрості кулінарії і мистецтва сомельє під керівництвом іменитих кухарів.

Екскурсійна програма відрізняється приємною складністю і глибиною, це справжні пізнавальні подорожі в компанії гіда - експерта своєї області. Crystal Cruises також організовує і тематичні подорожі з повним зануренням в певну тему. Crystal Cruises - це сімейні подорожі мрії!

Crystal Symphony
Crystal Symphony
Crystal Serenity
Crystal Serenity

Crystal Endeavor
Crystal Endeavor
Crystal Esprit
Crystal Esprit

Crystal Mahler
Crystal Mahler
Crystal Ravel
Crystal Ravel
Crystal Bach
Crystal Bach
Crystal Debussy
Crystal Debussy
Crystal Mozart
Crystal Mozart

 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту