Про компанію

«Круізи.юа» - спеціалізований круїзний туроператор України по морським і річковим круїзам, а також до і після круїзного обслуговування по всьому світу.

Компанія була заснована професіоналами круїзного бізнесу, з багаторічним досвідом роботи, для надання послуг високого рівня українським туристам.

«Круізи.юа» - офіційний представник провідних американських і європейських круїзних холдингів, в лінійці продуктів компанії - як доступні круїзи класу Стандарт, так і морські та річкові круїзи класу Преміум, Люкс - для найвибагливіших туристів, що дозволяє задовольнити запити будь-якого клієнта, який побувавши одного разу в круїзному відпочинку, обов'язково повертається до вибору наступного круїзу. І це не дивно, адже світова статистика підтверджує, що самим поворотним видом відпочинку є саме круїзи.

Місія нашої компанії - запропонувати найсучасніший круїзний продукт, забезпечити відпочинок міжнародного рівня, який диктує високі стандарти якості послуг і сервісу, сприяти розвитку круїзного ринку України.
Мета компанії - залучати до круїзного відпочинку якомога більшу кількість туристів і агентств, надаючи послуги високої якості, стати лідером на круїзному ринку України.
Професійна команда компанії «Круізи.юа» складається зі справжніх знавців круїзної індустрії, персонал щорічно удосконалює свої знання, проходить стажування та атестації, отримуючи відповідні сертифікати і безцінний досвід. Ми не просто гарно знаємось на подорожах, ми по-справжньому любимо круїзний відпочинок, адже тільки займаючись улюбленою справою можна досягти успіху.

Круїзи - це універсальний відпочинок для будь-якого клієнта, так як він пропонує самі передові технології розважальної індустрії, розміщення з усіма можливими зручностями, широкий вибір напрямків і країн для подорожі.

Здійсніть мрію про ідеальний відпочинок в круїзі разом з професійною командою «Круізи.юа»!

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту