Південно - Східна Азія

Південно-Східна Азія - строкате полотно на карті світу, котре об'єднало такі несхожі країни, як Японія, Таїланд, Південна Корея, Китай, В'єтнам, Індонезія, Малайзія, Бруней і Філіппіни. Кожна з них живе своїми легендами, казками, колоритними народними традиціями і незліченними культурними скарбами.

Ви поринете в нічне життя Бангкока, і дивитиметеся на футуристичні пейзажі Сінгапуру, райські пляжі В'єтнаму, неонові вогні Гонконгу, гармонію сучасності і традицій Японії. Отримаєте незабутні враження від контрасту релігій, культур, захоплюючої історії і динамічної сучасності. Скуштуйте пряних екзотичних страв, доторкнетеся до таємниць древніх цивілізацій, поринете в квітучі тропіки і світ високих технологій.

Подорожувати по Південно-Східній Азії можна в високий сезон, який триває з жовтня по травень. Тривалість круїзів варіюється від декількох днів до декількох тижнів. Порти відправлення в Пекіні (Тяньдзінь), Гонконгу, Кобе або Сінгапурі.

За Південно-Східної Азією з «Круізи.юа»

Компанія «Круізи.юа» має багатий досвід організації подорожей в Азію. Наші переваги:
• Наявність міцних відносин з провідними круїзними компаніями світу;
• Широкий вибір круїзів класів стандарт, преміум і люкс;
• Висока кваліфікація менеджерів дозволить підібрати варіант, який відповідає вашим можливостям і уявленням про ідеальний відпочинок.

Телефонуйте і приходьте в офіс в Києві!


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту