Ріки Азії

Річки Азії найповноводніші і протяжні в світі. З часів глибокої давнини вони пов'язували воєдино численні прибережні селища і питали велику азіатську культуру. Річкові круїзи по регіону дозволять дізнатися край у всій його самобутності, побачити найзначніші міста і невеликі села, що зберегли справжній дух Сходу, зануритися в контрасти традиції і сучасності, насолодитися видами екзотичної природи.

Через гори і зелені долини несе свої води Янцзи, найбільша артерія Євразії. Символічним її центром виступає район Трьох ущелин, що послужив колискою для культури Південного Китаю. Ущелина Сілін саме протяжність з усіх, Відьми вражає висотою прибережних скель, що досягають 900м. А в районі Цюйтан широка і розлога ріка різко змінює характер, прямуючи в вузьке, не ширше 80м, «шийку».
 Круїз по Меконгу подарує знайомство відразу з декількома азіатськими країнами: Лаосом, Таїландом, Камбоджею і В'єтнамом. Його дельта вельми густо населена, на безлічі її островів розсипані в'єтнамські села, «дорогами» між якими виступають канали. Це потопає в пишній прибережній зелені водний лабіринт, кожен поворот якого приносить нові відкриття. Не менш захоплюючим буде знайомство з культурою Камбоджі і Лаосу, а побачений з незвичного ракурсу Таїланд заграє новими фарбами.

Річка Іріваді - скарб М'янми, перетинає країну з півночі на південь. Її називають опорою королівства і праматір'ю його культури. Безліч історичних і міфічних подій пов'язані з цією річкою. А прибережна флора і фауна вражає своїм різноманіттям, в Іріваді мешкає особливий вид дельфінів, названих в її честь.

Круїзи по річках Азії - це, як правило, унікальні подорожі на судах ексклюзивного класу, розрахованих на 30-40 пасажирів. Кращий час для подорожей в міжсезоння: восени і в квітні-травні. Погода в Азії в цей час тиха і м'яка, без виснажливої спеки і злив.


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту