Навколо Європи

Європа - край з унікальними культурними багатствами, дивовижною історією і яскравим сучасним життям. Це справжня мекка для любителів екскурсійного, пляжного відпочинку і захоплених гурманів.

Круїзи навколо Європи включають відвідування відразу декількох країн на півночі і півдні континенту з зупинками в найколоритніших містах і селищах. Це, як правило, області Італії, Франції та Іспанії, які доповнюються красотами Англії, Нідерландів, Данії чи Португалії. Ви зможете доторкнутися до історії і сучасності Риму, Парижа, Лондона, Лісабона, Амстердама і Барселони, побачити невеликі старовинні містечка, знамениті приморські курорти і прекрасні острови.
Відмінною рисою круїзів навколо Європи виступає насичена пізнавальна програма. Ви зможете простежити шлях становлення великої європейської культури з часів Античності і до наших днів, відчути яскравий контраст виноробних і кулінарних традицій.

Високий сезон в Європі триває з весни до осені, хоча подорожувати можна в будь-який час. Круїзи стартують в Римі (Чивитавеккья), Савоні (Мілан), Барселоні.
Подорож навколо Європи з «Круїзи.юа».
Ми маємо великий досвід організації круїзів по Європі. З усіх питань телефонуйте нашим менеджерам і звертайтеся в офіс в Києві.


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту