Аляска

Аляска - унікальна північна країна з самобутньою народною культурою та інтригуючою історією. В її долі взяли участь першовідкривачі і дослідники, а також шукачі пригод і авантюристи молодої Америки. Сьогодні Аляска - прекрасний туристичний напрямок з незайманою природою і гідно оформленою спадщиною минулих століть.
Круїзи по Алясці, як правило, включають зупинки в портах Скагвея, Хейнса, Кетчикан та Джуно. Історія міст міцно пов'язана зі знаменитою Золотою лихоманкою. Наприклад, Хейнс, що на півострові Чілкат, служив головною зупинкою на шляху до родовищ золота. А Скагвей знаходиться поблизу легендарного Клондайка, в ньому збереглися багато свідоцтв минулих часів. Розташований у горах Джуно виглядає як жива декорація до вестерну. Кетчикан належить нащадкам індіанців-тлінкітов і щедро прикрашений магічними дерев'яними тотемами, річки в його околицях славляться багатим уловом лосося. А між ними розкинулися безкраї ліси і долини.
Все це можна побачити в круїзі по маршруту «Внутрішній канал». Це шлях довжиною понад 1,5 тис. кілометрів, пролягає по фьордах і протоках Аляски з безліччю острівців у південно-східних берегів. Центральною подією круїзу стає візит в бухту Глейшер з прекрасним фьордом Трейсі-Арм. Він практично на чверть закутий кригою і вінчається знаменитим льодовиком Сойєр. А на берегах стеляться заповідні ліси Тонгасс, в яких мешкають гірські козли, вовки, ведмеді, тюлені і олені.


 

Отримуйте найкращі пропозиції на пошту